Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 72

Go down 
+4
CPT
<>
Avos_666
maly619
8 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 72 Empty
PisanieTemat: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:20 pm

http://www.speedyshare.com/files/22255258/IHP_72.doc

Gala krótka, ale jestem z niej zadowolony, choć muszę przyznać, że niektóre segmenty były już wymyślane na siłę, bo kompletnie nie miałem planu Razz
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:45 pm

Pierwsze moje odczucie po gali... zajebista

Na początek dowiadujemy się kto zaczął robic zamieszanie na Earthquake

Dobry Speech Metalliona i zakaz wejścia na galę Stevena

Dobra Walka Andyego z Markiem, krótka rozmowa Drewa z Wolfstarkiem i Geraltem

Przerażeni Adolf, Sting i Wiktor na widok koszykarzy Very Happy + ode mnie

Pożegnanie Arturusa z dobrym speechem z obu stron.

Walka BBK z Wiktorkiem... i czarni koszykarze ? Wszyscy za polską czy co ? Very Happy Jeszcze może Adolf ustanowił zamach na Prezydenta w Smoleńsku Very Happy, Mimo to walka dobra Wink

Zapowiedziana (bardzo dobra) walka zapowiedziana juz przy pożegnaniu Arturusa [*] (xD)

I końcówka gali, mroczna z klimatem, spodobała mi się bradzo.

Jak dla mnie 10/10 zajebista gala
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:07 pm

Kurwa! Zapomniałem napisać pożegnania Artursa, ale takiego właściwego, gdzie on sam mówi parę słów fanom xD Japierdole, ale ja jestem głupi Razz No, ale trudno się mówi Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:16 pm

Powoli wracam do komentowania IHP, w razie błędów prosze o wyrozumiałość nie czytałem ostatnich gal.
Początek taki troche... normalny, review. dalej ten cały feud o Stevena, musze to jeszcze rozkminić.
Wypowiedz HW Champa - Metala fajna.
Zakaz wejścia Williamsa.
Sytuacja w walce i po walce Razz Larkin The Wolf, fajna i zatem na +
Segment z BBK dobry.
Pożegnanie Arturusa, PPWFowskie SES widać z daleka w żałobnych ubraniach, dobry pomysł Razz
Wjebanie się RVG, wspomnienie Arturusa, i ekipy z Mroo. Widać jego gimmick i został dobrze pokazany Razz, Licze na dobry Hardcore'owy feud. Very Happy
Walka i segment z walce Wiktorka i BBK dobra.
Potem walka RVG vs Mr.D zakończona przez DQ, dobra decyzja.
Segment z Grayem, smutne ale prawdziwe. :/
ME i sytuacja z voodoo fajna.
Ogołem IHP fajne, widać ze robisz nowe feudy, i zaczynasz wykorzystywać dalej ciekawe feudy, ja bym jeszcze wciepnil gdzieś Graya, bo jako wyszedł deczko "pokrzywdzony" na tej gali. Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 12:23 am

Tak, jak małemu już mówiłem, wypiszę tylko plusy i minusy gali:

Plusy:
+ fajny pomysł na storyline z sabotowaniem sprzętu, jednak jest z tym związany pewnien minus (patrz niżej)
+ ironiczne pożegnanie Arturusa przez CPT i Destructa - brakowało tylko czarnej przepaski w rogu czarno-białego zdjęcia Arturusa i jak sam mały zauważyłeś właściwego pożegnania
+ fajna końcówka chociaż można by od razu dać pas Voodoo, bo tak powiedział, że wykorzysta rewanż, a tego nie zrobił (więc jest to taki słabszy plus) - wiem, że według ciebie wszystkie reigny powinny być długie, ale to by była idealna okazja do ożywienia tego zajebistego feudu

Minusy:
- pierwszy angle, a właściwie jego końcówka czyli słowa Drew'a "znowu Steven" co trochę zaspoilerowało, a można było to zrobić ciekawej
- powtórzenia typu

(Adolf): Und? Jak zwiad po hali?
(Szympek): Oraz propagandowe przejście po hali?

(Chloe): Ostatnie dni były dla ciebie chyba ciężkimi dniami!

- segment przed walką Wolfa z Clairem był kompletnie nieudany - Lukas od razu nastawiony sceptycznie do całego tego wyjścia, zamiast stanąć, posłuchać i inteligentnie wyśmiać przeciwników, a potem popatrzeć na walkę kolegi
- gadanie Metalla i Voodoo o "mocy" jak kurna w jakichś Star Warsach przez co mimo, że bardzo podoba mi się feud, to jest on gorszy niż mógłby być
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 11:48 am

A więc:
segment z Mortarem i majstrowaniem przy sprzęcie całkiem fajny("najgorsze dopiero przyjdzie") Very Happy
walka Wolfa z Larkinem i interwencja Zwierzaka wypado bradzo dobrze
ciekawa walka BBK
pożegnanie Arturusa nawet fajne
ładna walka Destructiona z RVG, ciekawe zakończenie i prawidłowe zachowanie sędziego

i to mroczne zakończenie ("PRZEZNACZENIE") Very Happy


ogólnie gala wypadła brdzo dobrze daje mocne 9 Very Happy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 7:08 pm

Widzę, że również po EQ zrobiłeś krótszą galę. Ja mam podobnie jak Ty, jestem zadowolony z krótkiego RoD, ale każdy segment był dobrze przemyślany i nie na siłę Razz Ale do rzeczy.

Początek i Drew. W sumie zdziwiłbym się, gdyby go tam nie było, ale czy to na plus czy minus to nie wiem. Potem walka połączona z angle'm o którym nic nie mówię, bo znam plan Razz

Metallion jak Metallion, speech w jego stylu choć momentami był taki trochę dziwny jak dla mnie, nie wiem czemu. No i zapowiedź rewanżu. Moje spostrzeżenie jest takie, że na razie Metallion z pasem jest dosyć mało przekonujący, ale poczekajmy bo to początek reignu, a być może dzisiaj i koniec (w co nie wierzę, ale jest "imię kłopotów" Metalliona, więc może być ciekawie).

Segment. Nic specjalnego, podbudowa angle'a. I raczej oczywisty zakaz wejścia Stevena na galę.

Walka z pomieszaniem dwóch feudów, w sumie sam lubię takie wyjścia, bo to "załatwia" 2 lub więcej feudów za jednym razem i chyba z reguły jest ciekawe Wink Tutaj było i segment po walce OK.

Kolejny segment do angle'a którego nie komentuję Razz

Ciekawe rozwiązanie z BBK i w sumie podobają mi się połączone siły szwabów i ruskich Razz

Potem pierwszy segment, w którym osoba CPT mi się podobała, ale dalej to za mało bym go kupił Smile Jednak chłopak idzie w dobrą stronę Razz No i zapowiedź możliwego przyszłego pretendenta do pasa hardcore, jeśli RVG wygra to oczekuję ciekawej stypulacji Smile

Walka, brawl w trkacie spodziewany i potem słowa BBK - jakoś mnie nie przekonały, ale z tego co kojarzę jest on patriotą więc przymykam na to oko Razz

RVG nie wygrał, więc ciekawe jak rozwiążesz teraz "problem" braku pretendenta. Tak czy siak zmusza to mnie do czytania kolejnej gali Razz

Potem segment w którym logiczny był cel Wolfa i Geralta i w sumie spodziewana wygrana Wolfa nad Clairem, bo jakoś muszą pokazać że są warci shota na pas Razz Mimo wszystko nie spodziewałem się, że po walce Lukas też polegnie.

Segment. Hmmm, no właśnie Matthew - nie wtrącaj się Razz Czuję że się i tak wtrąci, nie ma bata Smile

What, or WHO the fuck was that? ARGH! Stay tuned for next IHP Smile

EDIT : Ogólnie gala dobra, szybko się ją czytało (prawdopodobnie jak moje RoD), ale nie nudziła i sporo się działo. Momentami tak jakby zbyt dużo naupychanych segmentów, ale ogólnie bardzo ok.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 8:08 pm

W porządku. Podoba mi się prowadzenie BBK'a jako patrioty. I zajebiste było zakończenie w wykonaniu Voodoo.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 5:19 pm

Gala jak zwykle fantastycznie wyszła. Ciekawe walki i segmenty. Wybacz za taki krótki komentarz ale nie mam ostatnio czasu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 72 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 72   IHP 72 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 72
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: