Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Formula 1

Go down 
+5
Basketball Kid (10)
thepolishkiller
10kilan
maly619
` ExiT .^
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimePon Maj 10, 2010 9:25 pm

A dla mnie każda gra potrafi popowiedziec komuś Smile

Piłkarze grają w FIFY dla zabawy ale na pewno też próbują testowac nowe kiwki a jeżeli komuś rozum odpadł do sie na CSie nauczy troche strategy zabijanie Wink
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimePon Maj 10, 2010 9:49 pm

Tu waśnie muszę się zgodzić z Matthew. rFactor to symulator i to dość realistyczny i choć nie wiem ile jest prawdy w tym, że jakieś zespoły z niego korzystają, to nie wykluczałbym tego.

Zresztą jest dużo gier z których korzystają w prawdziwym życiu, najprostszy przykład Americas Army, czy też gra która uczy chirurgów precyzji i operowania na Nintendo DS (nie pamiętam nazwy)
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimePon Maj 10, 2010 10:42 pm

Ludzie skąd możecie wiedzieć że rFactor realistycznie odwzorowuje zachowanie bolidu skoro nigdy w nim nie siedzieliście?
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimePon Maj 10, 2010 10:49 pm

Może i tak, ale jest to jednak symulator, z którego korzystają profesjonalne zespoły, więc na pewno w pewnym stopniu odwzorowuje co nie co, choć wiadomo, że to nie to co w realu.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 9:19 am

O kurwa Matthew, to podałem zły przykład. Nie bij. Dobra, latałem F-16, teraz pasuje?... I jakoś nie sądzę by ekipy F1 nie miały porządniejszego symulatora od rFactora, mógłbym się spokojnie założyć że to jest mit i bajka, mimo to, że jak pisał mały niektórzy używają gier do ćwiczenia.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 6:54 pm

Tak się składa, że te Zespoły tworzą własne modyfikacje. Tworzą oni fizykę na podstawie wrażeń ich kierowców. Mod BMW Sauber miał wg. mnie bardzo realną fizykę, jednak nie lubiłem zbytnio na takiej grać Razz
Ferrari z pewnością ma własny symulator, ale nie wiem kompletnie o nim nic. W każdym razie nie wiem dlaczego uważacie używanie przez teamy rFactora za mit.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 7:41 pm

` ExiT .^ napisał:
Tak się składa, że te Zespoły tworzą własne modyfikacje. Tworzą oni fizykę na podstawie wrażeń ich kierowców. Mod BMW Sauber miał wg. mnie bardzo realną fizykę, jednak nie lubiłem zbytnio na takiej grać Razz
Ferrari z pewnością ma własny symulator, ale nie wiem kompletnie o nim nic. W każdym razie nie wiem dlaczego uważacie używanie przez teamy rFactora za mit.

rFactor, a mod do rFactora to raczej nie to samo, zwłaszcza gdy tworzy go niewątpliwie bardzo zaawansowana technicznie grupa ludzi, chyba że ominąłem jakąś lekcję z pojęć komputerowych. I skoro nie grasz na modach z realną fizyką to tym postem sam pokazałeś bezsensowność Twojego "jeżdżenia w Hiszpanii" Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 8:49 am

Zachowanie bolidu i tak bardzo dobrze ci odwzoruje, uwierz mi. Tor ma taką specyfikę, że trzeba ustawić bolid na nadsterowny.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K <stolica ^^>

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 2:13 pm

Szczerze, strasznie wkurwia mnie ten temat. Miała być dyskusja na temat poszczególnych wyścigów, a nie na temat rFactora. Kurwa ludzie, ogarnijcie się trochę...
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 2:27 pm

Mnie też zaczyna, bo tutaj chyba tylko 3 osoby oglądają ten zajebisty sport . -.-
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K <stolica ^^>

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 2:30 pm

W sumie nie oglądam, przyznam się bez bicia. Sport JEST ZAJEBISTY, fakt. Tylko, że jak dla mnie to leci o niefortunnych porach. Kto to widział nie spać o 14 rano? Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 2:36 pm

Czy ja wiem, czy F1 jest takie zajebiste Razz?

Nie powiem, jest to jeden z moich ulubionych sportów (na pierwszym piłka nożna, a potem już chyba F1), ale nie przesadzałbym z tą zajebistością. Nie da się ukryć, że F1 jest nudne, zdarza mi się zasnąć na wyścigu i ogólnie, jeśli nie ma wypadków czy deszczu, to raczej nie ma co oglądać (zwłaszcza teraz, gdy nie ma tankowania)
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 12, 2010 8:28 pm

Haha xD Michu rozpierdala system xDD
14 + rano ja pierdole xDD
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 5:48 pm

(+)Robert Kubica - Genialny weekend, świetna jazda. P2 w kwalifikacjach i dobre tempo w wyścigu. Brawa!
(+)Mark Webber - Również bardzo udany weekend. Pole position i wygrana w wyścigu. Rekord toru.
(+)Fernando Alonso - Świetne czasy w pierwszym treningu, a w wyścigu genialny progres. Z Alei serwisowej awansował na 6 pozycję.

(+/-)Nico Rosberg Nie było świetnie. Był gorszy od Schumachera, ale miał nawet dobre tempo w kwalifikacjach

(-)Michael Schumacher Udane treningi i kwalifikacje, ale jebnięte zachowanie na ostatnim nawrocie, przez co dodali mu +20sek.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 9:51 pm

Ja akurat dałbym w huj minusa sędziom za decyzję, która pozbawiła Schumachera punktów. Nic złego nie zrobił, Alonso zaspał i powinien stracić pozycje.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 2:58 pm

Luki w regulaminie, według mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 28, 2010 11:01 pm

Może itak, ale wali mnie to czy są luki czy nie. Co oznacza zielona flaga na torze? Ano, że można jechać na maxa, wyprzedzać itd. Więc nie rozumiem decyzji sędziów.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSob Maj 29, 2010 9:47 am

Tzn wiesz, ona za każdym razem jest po restarcie, na każdym GP. W sumie, nie ma już co sie na tym pastwić, bo czas na Grand Prix Turcji.

A no właśnie. W Turcji Kanał F posiadać będą dodatkowo; Red Bull i.... Force India! Ferrari ma nowego sponsora (jego logo na płetwie rekina). Poza tym, FI ma jeszcze Nowe Przednie skrzydło, które już po treningu wyjebali Razz Co do skrzydeł, to nowy przedni spoiler posiada Renault. Ze zdjęć mogę powiedzieć, że ostro się zmieniło.
Po 2. Treningu, można powiedzieć, że Renault nawet nieźle sobie radzi. 1. Trening - Kubica szósty, a Petrov na siódmej lokacie. 2. Trening - Kubica 8, Petrov 9. Cóż, Petrov chyba wziął się ostro do roboty Razz Mam nadzieję, że dzisiaj pierwszy raz awansuje do Q3.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 02, 2010 7:00 pm

(+) Jenson Button - Bardzo dobrze zachował się na wyścigu. Odpuścił Hamiltonowi, bo nie chciał podobnych zdarzeń tak jak między red bullami. Mógł spokojnie się bić o pierwsze miejsce, ale jednak odpuścił, dając wygrać swojemu koledze.
(+) Lewis Hamilton - Ładna, spokojna jazda i zasłużone zwycięstwo.
(+) Vitaly Petrov - Jak dotychczas najlepszy weekend w jego karierze, jeśli chodzi o F1. Widać, że zna i bardzo lubi Istambul Park. Spokojny wyścig, jednak muszę powiedzieć, że ta kolizja to również wina kierowcy Renault. Mógł go spokojnie puścić, zamiast się na chama. Gratki również za pierwszy awans do Q3.


(+/-) Robert Kubica Weekend ok, ale w wyścigu jednak mógł spróbować wyprzedzić Rosberga, bo była taka szansa.

(-) Sebastian Vettel Źle wykonany manewr wyprzedzania. Za szybko skręcił w prawo. Była to wyłącznie jego wina.
(-) Ferrari Niedawno najlepszy team w f1, a teraz jest na poziomie Renault... lekkie WTF.


Ostatnio zmieniony przez ` ExiT .^ dnia Czw Cze 03, 2010 8:43 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 02, 2010 8:46 pm

A jak Matthew skomentujesz sytuację w Red Bullu Wink?
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 8:43 am

O co Ci chodzi? wszystko jest na miejscu Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 1:37 pm

No chodzi mi o sytuacje z wyscigu Razz chyba oglądałeś wyścig Razz?
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 4:03 pm

Przecież jest skomentowana, dobrze zobacz posta. Mowie, że Vettel zjebał.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 4:12 pm

Ta, bo edita to nie widać Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 5:09 pm

No właśnie nie widziałem tego, że dopisałeś o Vettelu. Wcześniej nie było.

A co do samej sytuacji, to ja uważam, że obaj popełnili jakiś tam błąd i ciężko wytypować jednoznacznego winnego.
Bardziej ciekawiły mnie jednak rzeczy, które działy się po wyścigu. Jak wiadomo, nasz Polsat jest hujowy, więc po wyścigu od razu przełączam się na niemiecki RTL, a tam natychmiast dostaje wywiady z praktycznie każdym Razz
Po wyścigu dość szybko doszło do wywiadu z jakimś przedstawicielem z Red Bull'a. Powiedział on, że Vettel wyprzedzał Webbera, bo miał szybsze tempo, a goniły ich już Mclareny, a chcieli czyjeś wygranej. Przez to też podali w radio info Webberowi, że Vettel jedzie szybciej i że gonią ich Mclareny, czyli taka mała sugestia, że Vettel ma jechać pierwszy Razz

Wydawało się, że wszystko jasne, ale potem doszło do wywiadu z Webberem, który nic z tego nie potwierdził i był zdziwiony Razz Czyli wychodzi na faworyzowanie Vettela (i słuszne, bo Webberowi kończy się kontrakt) i mały konflikt w teamie Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Formula 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Formula 1   Formula 1 - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Formula 1
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: