Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 69

Go down 
+5
DevilLukas
10kilan
Darth Parvus
Basketball Kid (10)
maly619
9 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 69 Empty
PisanieTemat: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 12:22 am

Gala dość późno, bo miałem problem z końcówką, a nie chciałem, żeby wypadła słabo Wink

http://www.speedyshare.com/files/21931140/IHP_69.doc
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 3:52 pm

Fajny segment z Picią, Rafikiem i DTS'em. Niezła walka Stinga z Wiktorkiem. Dobra zapowiedź TLC na Earthquake i ostatnia walka tag teamowa też nie słabo napisana ;d
Ogólnie gala 9/10 ;d
Powrót do góry Go down
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:32 pm

Tutaj także kilka uwag:

- pierwsza to wspomnienie o tragedii przez BBK. Przyznam, że bałem się trochę, że wykorzystasz Adolfa, który wspomni o tragedii, powie coś nie na miejscu i będzie to trochę przesadzone (tydzień temu też było ostro, a w dzisiejszych okolicznościach można by powiedzieć, że za ostro)
- na IHP dalej kontynuujemy feud o pasy Tag Team. Nie było tego może aż tyle ile na RoD, ale też było to bardzo fajne, a zakończyło się to fajnym brawlem, spodziewanie wygranym przez TPC.
- zauważyłem też, że zaczęło się obić też mały konflikt RoD i IHP przez feud o pasy tag team (na RoD zaznaczana była niechęć ludzi na backstage do TPC, a na IHP mamy to samo względem Wall i SKFa)
- ostatnio czytając komentarze ludzi o feudzie CPT i Arturusa usłyszałem, że nie przekonuje on ludzi. Ja mam całkowicie odmienne zdanie. Podoba mi się jego prowadzenie, CPT jako taki "katolicki CM Punk" wypada genialnie, a Arturus to taki nazwałbym go "Jeff "HBK" Hardy", czyli ulubieniec publiki walczący jak HBK. Dla mnie ekstra. Zapowiedziana walka na PPV także potwierdza, że pojedynek ten brany jest przez bookera na poważnie, bo pomysł na tą walkę jest super.
- Gray Fox vs Mateuszek - to wypadło dość słabo, ale to chyba przez to, że Mateuszek nie ma już postaci i chcesz to jakoś rozwiązać. Zobaczymy jak to wypadnie.
- ME nie był długi, ale dość fajny. Szybko przeszedł do ciekawych akcji, zdziwiła czysta wygrana heeli, ale to dobrze, bo dodaje dramaturgi przed PPV

Gala bardzo fajna, poziomem porównywalna z RoD. Zauważyłem, że na IHP mamy więcej raportów niż na RoD, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, opcja raport + końcówka wypada w moich oczach dobrze.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 8:46 pm

Późno bo późno,ale przeczytane Smile

Będzie krótko tym razem. Na plus walki CPT z Arturusem,tag teamów i ME. Najbardziej jednak chyba walka o pas Hardcore mi się najbardziej podobała,może dlatego że najlepiej dopracowana Smile Dziwne by było stracenie pasa na krótko przed ERQ.

Na minus:te walki niemiecko-ruskie jakoś mnie nie ruszają. Po walce na Seraphima wyleciało bodajże sześciu ludzi , hmm jakby nie mogli sobie z nim poradzić w 2,3? Ok jest heelem,ale na tyle wypromowanym i znienawidzonym żeby tylu ludzi na niego wysyłać? Very Happy

Reszta walk ani na plus,ani na minus-przyzwoite.

W skali 1-6 -> 5
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 10:44 pm

Ciekawy motyw z Markiem i zwierzakiem widać że feud sie rozwija za to plus
Atak kilku wrestlerów na Seraphima no cóż kto co lubi albo kto kogo nie lubi Razz

ogólnie gala bardzo udana daje w skali 1-10 takie mocne 9 Smile
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimePią Kwi 16, 2010 3:42 pm

Sytuacja po pierwszej walce fajna. Na następnej gali chciałbym zobaczyć 1 on 6 Elimination Handicap Match, Seraphim vs reszta.
Potem łatwe zwycięstwo zwierzaka było do przewidzenia, tak samo jak i atak Marka po walce.
Feud Rafika, DTSa i Picii jest zajebiście prowadzony, bardzo mi się podoba i ten segment też wypadł zajebiście.
Następnie kolejny fantastycznie prowadzony feud Ruskich i Niemców. Nie mogę doczekać się ich walki na PPV.
Walka Arturusa i CPT bardzo fajna, spodziewane zwycięstwo CPT, chyba pierwsze, ważne zwycięstwo odniesione bez pomocy Destructiona Razz Zapowiedź title vs Carrier matchu przyjąłem neutralnie, ponieważ chyba nikt nie wierzy w zwycięstwo Arturusa. Po odejściu artutusa czekam na bunt Destructiona i jego feud z cpt.
Koncepcja feudu Gray Foxa i Mateuszka podoba mi się, jak na razie jest to zdrowa rywalizacja, choć nie sądzę, żeby taka była do końca ale zobaczymy.
Walka Walla i Skf'a z TPC zakończona Count Outem była bardzo dobrym pomysłem. Żadna z drużyn na tym nie ucierpiała a i dodało to smaczku przed ich walką na PPV.
ME też dobry, sytuacja po też dobra.
Ogólnie gala wypadła fajnie. Ocena : 9
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimePią Kwi 16, 2010 6:58 pm

Początek gali fajny.
Feudy DTSów, Pici oraz Zwierzaka, i Wolfa trzymają swój poziom.
Zaostrzenie feudu "narodów" podoba mi sie.
Masz zajebisty + za segment BBK i minute ciszy.
CPT vs Arturus zajebista, i promo walki na EQ.
Feud Mateuszka i Graya idzie w dobrym kierunku, bałem sie ze się wywiążesz szybko bo mateuszek w swiecie TWG już nie istnieje :/
Fajnie, że tylko 1 walka była z feudem Wall & SKF vs TPC bo w chuj tego feudu jest teraz na galach i IHP i RoD.
I ostatni Tag Team również mi się podobał, i znowu promo walki na EQ.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 8:57 am

No to zaczynamy
Dziwne nie było żadnego segmentu otwierającego.

Pierwsza walka raport. Widać że Seraphim trzyma poziom i nie daje siebie pokonać Smile Feud Seraphim vs banda faców się zaostrza ;] ciekawe czy będzie kiedyś wielki hanaicap match Very Happy

DTS chyba już nie ukrywa żalu do Rafika.

Wygrana Zwierzak można było przewidzieć tak samo jak atak Wolfa po walce.

Czyli mam już oficjalną wiadomość że PPWF Kids rozpadły się. No i dowiadujemy się o nowej walce na PPV.

W następnej walce zdziwiłem się że nie interweniowali ruscy.

Fajna sytuacja Adolfa i Zbyszka. Na pewno na następnej gali będą się pluć do ruskich.

Bardzo mi się podobało zachowanie Basketball Kida Smile

Szybkie pogaduchy CPT i Arturusa i zaczynamy walkę. Walka mi się podobała, chociaż troszeczkę nudna. Fajnia była sytuacja kiedy Arturus skopiował finisher CPT Smile Wygrana CPT mnie nie zaskoczyła. Co do walki na Earthquake to czy walka Title vs Career nie widzieliśmy już gdzieś ? ;]

Feud Gray'a z Mr.Mateuszek'a bardzo mi się podoba, ciekawe co będzie na jego końcu.

Wall i SKF cwaniakowali no i im się dostało Razz

Double count out to chyba najlepsze rozwiązanie. No i było pewne że TPC po walce zmasakrują kolegów z RoD

ME krótki ale treściwy.

Gale oceniam na 9-
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 3:16 pm

Szykuje się nowy, ciekawy Feud. Mam nadzieję, że to nieźle wypromuje Seraphima. Ten Matthew Smith mnie wnerwia, bo zawsze mi się myli z tym zajebistym Matthewem ;] Ta sytuacja z DTSem picią i innymi na serio jest gorąca Very Happy Ogólnie duży plus. Czyżby PPWF Kids miało się rozpadnąć? Wojna Niemiecko - Ruska jest zajebista Very Happy Jakiegoś typowego Polaka brakuje -.- Ale tego segmentu potem, to kompletnie nie zrozumiałem :d Chyba dużo przeklinał x] Trochę BBKid mnie zaskoczył, ale szanuje Ojczyzne, więc szacunek dla niego. A Feud CPT i Arturusa dalej trwa, i cały czas trzyma w napięciu. Liczę na zdobycie pasa przez Arturusa w przyszłości. CPT teraz jako Taker? Arturus odchodzi, wiemy dlaczego Sad Wygrana Foxa mnie nie dziwi. Nie ma sensu już pushować Mateuszka. TPC vs Fuentez & Wall. Feud zajebisty. Mam nadzieje, że na EarthQuake stanie sie coś super. Koniec gali wyjebisty.
Generalnie gala ciekawa, coraz bardziej nie mogę się doczekać EarthQuake. 8.5/10
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





IHP 69 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 69   IHP 69 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 69
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: