Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 R.I.P. Lech Kaczyński

Go down 
+13
maly619
Basketball Kid (10)
Voodoo
Rafik
Activ
Banan
The Bykertaker
10kilan
Kulfon
Mr.Destruction
RVG Phentom
<>
` ExiT .^
17 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 11:01 am

Samolot z parą prezydencką na pokładzie rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku. - 87 osób nie żyje. Nikt nie przeżył katastrofy - informuje gubernator okręgu smoleńskiego rosyjskie agencje informacyjne. - Maszyna jest w znacznym stopniu zniszczona. Trwa akcja ratunkowa - to z kolei informacja polskiego MSZ. Telefony wszystkich pasażerów samolotu milczą.
- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ. W tej chwili ratownicy próbują wejść do maszyny, która leży około 1,5 kilometra od lotniska i wydobyć ofiary. Agencja Reuters poinformowała o 87 zabitych. Informację tę potwierdziły już inne światowe agencje i rosyjskie ministerstwo ds. nadzwyczajnych. Według rosyjskich informacji nie przeżył nikt.

Na lotnisku panuje wielki chaos, cały czas słychać syreny alarmowe.

Śmierć najważniejszych

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się ryk silników i wybuch.

Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef NBP Sławomir Skrzypek, wicemarszałek, szef IPN Janusz Kurtyka, posłowie, kilku biskupów. Najważniejsze osoby w państwie.

Rest In Peace [*]


Ostatnio zmieniony przez ` ExiT .^ dnia Sob Kwi 10, 2010 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 11:03 am

Łojjj.... :/ [*]
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 11:10 am

[*]
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 11:28 am

Jak niezwykle nieprzewidywalny jest nasz los stało sie to czego nie spodziewał sie nikt.Zginął nasz prezydent Lech Kaczyński i jego żona, były prezydent Ryszard Kaczorowski.Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazic tym bardziej że panią Marię widziałem na żywo.

[*]


Ostatnio zmieniony przez Mr.Destruction dnia Sob Kwi 10, 2010 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kulfon

Kulfon


Liczba postów : 29
Join date : 12/03/2010
Age : 31
Skąd : Płaczków

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 11:41 am

[*]
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 11:51 am

Ciekawy jestem co będą mówić teraz CI wszyscy co sobie żartowali z naszego,byłego ehh ;/ prezydenta. Jeżeli zobaczę że ktoś się będzie śmiał to pójdę i dam w mordę...Wielka tragedia... ;/
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 1:01 pm

R.I.P.
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 30
Skąd : Mroooo

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 1:09 pm

[*]
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 1:30 pm

No powiem że dzisiaj rano jak jeździłem L'ką to jak usłyszałem tą wiadomość to mnie zamurowało. Nie będę ukrywał nie zbyt podobały mi się rządy L. Kaczyńskiego i chciałem żeby odszedł z stanowiska prezydenta ale nie w taki sposób, w tej katastrofie można powiedzieć że cały PiS poszedł i tyle ważnych ludzi w państwie. Jakoś czuje pustkę wiem że to straszna wiadomość. Bardzo współczuje rodzinie ofiar. Niech spoczywają w pokoju.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 1:33 pm

Pierwsza reakcja jak mi mama powiedziała...."Eee...to chyba jakiś żart..." A później zobaczyłem jak w telewizji mówią o tym samolocie...I tragedii...Nie mogłem uwierzyć....Dziwne jest też,że teraz nagle wszyscy Ci którzy jeździli po bliźniakach zaczynają mówić jak im to szkoda współczują i w ogóle..Ja osobiście nic nie miałem do świętej pamięci Lecha...No ale cóż....To nie temat na teraz...Teraz jest żałoba....[*]
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 2:05 pm

@ rafik
uwazam ze nie ma w tym nic dziwnego... wiadomo ze polityka to taki sport, ktory budzi skrajne emocje, ja sam przyznam ze zwolennikiem blizniakow nigdy nie bylem. ale tragedia w ktorej ginie tylu ludzi, z ktorych czesc znalismy z ich zycia publicznego, sprawia ze kazdy z nas czuje jakas pustke i niecodzienny nastroj. mnie osobiscie szkoda ofiar jako ludzi, a nie z tytulu stanowiska- bo przeciez za ta tragedia ciagnac sie beda przez bardzo dlugi czas osobiste tragedie ich bliskich... my za tydzien, sie z tym wszystkim pogodzimy i nasze zycie wroci do porzadku dziennego- natomiast rodzinny i bliscy ofiar beda dochodzic do siebie przez dlugi czas...
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 2:19 pm

Byli jacy byli, nigdy ich nie uwielbiałem ale śmierci na pewno im nie życzyłem... ;/ Ogólnie nie jest kolorowo jak ginie ponad 80 osób. Kilka ofiar to takie osoby które widywaliśmy w TV więc będzie zauważalny ich brak. Niech spoczywają w pokoju [*].
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 2:28 pm

Wielki szok. Moje reakcja podobna do dnia 11 września, czyli najpierw myśli, że to jakiś żart, a potem już logiczne myślenie i masakra. Wielka strata, ogromny szok, po prostu szkoda słów.

Niech spoczywają w pokoju.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 3:02 pm

Oto lista pasażerów:


Lech Kaczyński, prezydent RP

Maria Kaczyńska, Pierwsza Dama

Ryszard Kaczorowski, ostatni prezydent RP na uchodźstwie

Joanna Agacka-Indecka

Ewa Bąkowska

gen. Andrzej Błasik

Krystyna Bochenek, wicemarszałek Senatu

Anna Maria Borowska, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Bartosz Borowski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

gen. Tadeusz Buk

Miron Chodakowski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Czesław Cywiński, osoba towarzysząca

Leszek Deptuła

Zbigniew Dębski

Grzegorz Dolniak, poseł

Katarzyna Doraczyńska

Edward Duchnowski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Aleksander Fedorowicz

Janina Fetlińska

Jarosław Florczak, BOR

Artur Francuz, BOR

gen. Franciszek Gągor, szef sztabu generalnego Wojska Polskiego

Grażyna Gęsicka, poseł

gen. Kazimierz Gilarski

Przemysław Gosiewski, poseł

Bronisław Gostomski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Mariusz Handzlik, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta

Roman Indrzejczyk

Paweł Janeczek, BOR

Dariusz Jankowski

Izabela Jaruga Nowacka, poseł

Józef Joniec

Sebastian Karpiniuk, poseł

Andrzej Karweta

Mariusz Kazana

Janusz Kochanowski, RPO

gen. Stanisław Komornicki

Stanisław Jerzy Komorowski

Paweł Krajewski

Andrzej Kremer

Zdzisław Król, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Janusz Krupski

Janusz Kurtyka, prezes IPN

Andrzej Kwaśnik, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Bronisław Kwiatkowski

Wojciech Lubiński

Tadeusz Lutoborski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Barbara Mamińska

Zenona Mamontowicz-Łojek, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Stefan Melak, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Tomasz Merta

Stanisław Mikke, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Aleksandra Natalli-Świat, poseł

Janina Natusiewicz-Mirer

Piotr Nosek, BOR

Piotr Nurowski, szef PKOl

Bronisława Orawiec Loeffler, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Jan Osiński, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Adam Pilch, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Katarzyna Piskorska, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Maciej Płażyński, poseł

Tadeusz Płoski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

gen. Włodzimierz Potasiński

Andrzej Przewoźnik

Krzysztof Putra, wicemarszałek Sejmu

Ryszard Rumianek

Arkadiusz Rybicki, poseł

Andrzej Sariusz-Skąpski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Wojciech Seweryn, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Sławomir Skrzypek, prezes NBP

Leszek Solski, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Władysław Stasiak, szef Kancelarii Prezydenta

Jacek Surówka, BOR

Aleksander Szczygło, szef BBN

Jerzy Szmajdziński, wicemarszałek Sejmu

Jolanta Szymanek-Deresz, posłanka

Izabela Tomaszewska

Marek Uleryk, BOR

Anna Walentynowicz

Teresa Walewska-Przyjałkowska, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Zbigniew Wassermann, poseł

Wiesław Woda, poseł

Edward Wojtas, poseł

Paweł Wypych, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta

Stanisław Zając, poseł

Janusz Zakrzeński

Gabriela Zych, przedstawiciel Rodzin Katyńskich

Dariusz Michałowski, BOR
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 3:49 pm

Dla mnie to jest wielki szok...

Niech spoczywaja w pokoju... [*]
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 4:14 pm

Nie wiem w ogóle po co prowadzicie tą rozmowę...
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 4:18 pm

eee... Nie zrozumcie mnie źle, ale co kurwa da gwiazdka w nawiasach ? To nie lepiej jechać na pogrzeb i zapalić znicz czy coś podobnego ?

Najpierw większość ludności polski wyzywa go od "pedałów", "Spieprzaj dziadu", userbary z licznikiem do końca kadencji Kaczyńskiego, a dzisiaj tacy jego fani ? LOL

@Voodoo "Sprawia, ze każdy z nas czuje jakąś pustkę i niecodzienny nastrój" Pustki nie czuję i od samego rana mam dobry humor, bo jest sobota. Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 4:34 pm

Fani? Czy współczucie po śmierci jest czymś złym, nawet jeśli się kogoś nie lubiło to ciągle człowiek i był prezydentem kraju, więc o czym ty sting do jasnej cholery pieprzysz?! O jakich fanach?! Daj sobie może spokój z pisaniem postów, bo po ostatnich w temacie z pytaniem o TNA oraz po tym Twoja pozycja w moich oczach drastycznie spada...

A jeśli masz dobry humor, to przejdź się może do jakiegoś lekarza, bo albo coś z Tobą jest nie tak, albo po prostu nie dorosłeś aby rozumieć pewne rzeczy...
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 4:47 pm

Raczej to drugie... Człowiek jest człowiek i nie nalezy mu życzyć smierci albo sie z niej cieszyć... Nie ważne jakim był politykiem czy prezydentem
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 4:48 pm

@killer A od czego mam mieć zły humor? Jeśli ty wstajesz rano masz zły humor, to dobrze tak ? Więc czemu nie idziesz do lekarza ?

Fani w sensie takim, że teraz Ci co go najbardziej nie lubili, teraz ubolewają nad tym najbardziej.

Miałem pytanie, odpowiedzieliście, OK no i koniec, zaraz taki CPT się rozpisze i stwarza problemy, więc nie widzę w tym nic dziwnego "hardkorowej próby przeżycia"- CPT

A co mnie to interesuje jak ty mnie widzisz ? No ja Ciebie też z najlepszej strony nie widzę. Neutral

@RVG Phentom Ja mu nie życzyłem śmierci i się z tego nie cieszę, to jedynie szara rzeczywistość! Sad Po prostu tym się nie przejąłem. W skrócie: tyle ja będę płakał nad nim, jak on nade mną i nad wami.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 4:54 pm

Nie chodzi o zły humor tylko podejście do sprawy. Nie mówię, że masz siedzieć i płakać, ale pewne zachowanie po śmierci tylu tak ważnych dla kraju osób obowiązuje każdego, a Twój post pokazuje, że raczej nie masz takiego zachowania wypracowanego... Swoją drogą nie wiem za co widzisz mnie nie najlepiej - ja mówię to na podstawie tego, co piszesz i jakie bzdury ostatnio wygadujesz i nie sądzę abym tylko ja to zauważył. Nie odpisuj nic na swoją obronę, bo tylko się pogrążasz.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:07 pm

Ja nienawidze takiego podejścia jak ty Sting, 96 ludzi zginęło w tym prezydent normalnemu człowiekowi od razu jak sobie to wyobrazi to się robi dziwnie tym bardziej ja jestem w sytuacji gdzie widziałem osobe która tam zginęła.Troche moralności!Myślisz że jak ktoś tu jest za PiS i Tusk by zginął(tfu tfu odpukac) to by biegał po podwórku i krzyczał wierze w magie mam dobry humor?!A pozatym ty wolisz na końcu wypowiedzenia postawic kropkę a ja wolę gwiazdkę i to mój wybór[*]
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:13 pm

Dla mnie każdy normalny człowiek, przy śmierci tylu osób, niezależnie, czy był to wróg, osoba której nie lubimy, po prostu czuje się inaczej. Tylko człowiek chory może cieszyć się z czyjegoś cierpienia, nie mówiąc już o śmierci, a niestety czytając niektóre wypowiedzi (nie tylko tu) tracę całkowicie nadzieję w przyszłych obywatelach Polski.
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:18 pm

@Mr.Destruction Jaką magię ?
A z tą gwiazdką, nic nie pisałem gdzie ją trzeba/zamiast czegoś wstawić. Jest wolność słowa/posta.
Moralność ? Chciałbym wiedzieć ile procent polaków ją posiada.

@Mały619 Nie sądzę, żeby cierpiał.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:25 pm

No tak, nie cierpiał, ale umarł, a to coś gorszego i straszniejszego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





R.I.P. Lech Kaczyński Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
R.I.P. Lech Kaczyński
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: