Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WTS!!??

Go down 
+12
` ExiT .^
szympek90
CPT
maly619
RVG Phentom
10kilan
Kulfon
Banan
Ptysiu
Mr.Destruction
TeH GamE
<>
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 10:20 pm

Napisałem do abdela!! i powiedział "Do I have to explain why I delete Multi accounts ? well, It's a game rule and unless you can't have supporter you aren't allowed to share an IP no matter what" ...:/
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 10:23 pm

No to musisz(musicie) próbowac wytłumaczyc im że macie takie samo IP a nie jesteście jedną osobą itp. ...
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 10:42 pm

Trzeba by było dodać, że to Polska i u nas jedno IP na kilkaset komputerów jest możliwe.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 10:45 pm

Ej no to dodawajcie!! Im więcej osob będzie pisać tym lepiej!!
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 11:03 pm

Well, The only reliable info is supporter so unless you have supporter accounts I can't distinguish if you are living in a small town or you only are multi accounting. Sorry for that but there is no way to avoid it nor reverse it.....

Koniec
:/
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 11:24 pm

Także żegnam sie z PPWF. Narta Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 11:34 pm

No cóż, jak widać, nie da rady tego odkręcić i nie wiem co teraz będziecie chcieli zrobić. Jeśli będzie ktoś chciał grać dalej, to zapraszam, a jak nie, to żegnam i życzę najlepszego w życiu.
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 11:46 pm

Różnie z nami było, ale mój czas napewno doszedł końca. Za dużo czasu włożyłem w damianno i nie ma sensu zakładać nowej postaci. W rosterach przeżadzenie (ok.15 postaci usunietych ). I dzięki Wam za spędzony ponad rok i tak jak Mały najlepszego. kiedyś może wbije na chata Very Happy. jeszcze raz Narki ^^

Jeszcze jedno. Gracze CS poszukujemy graczy do klanu TWG SqaD...

http://twgsqad.forumotion.com

Niedługo nowy serwer i jazda! Zapraszam!
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 09, 2010 11:57 pm

Ja nie wiem o co wam chodzi i czy musicie odchodzić... Wasza postać wcale nie musi być na TWG, skoro zostaniecie i będziecie pomagali bookerowi w jej prowadzeniu. A nawet jeśli nie chcecie mieć postaci na galach, to zawsze możecie zostać i czytać gale.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 12:51 am

@CPT. ale czy jest sens? Czy PPWF da im wtedy frajdę? Szczerze? Wątpię. Oczywiście, wszystkie osoby, które chcą dalej być w PPWF, nawet bez postaci, mogą być i będą używane tak jakby istniały, ale będzie tak tylko wtedy gdy osoba będzie tego chciała
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:35 am

Jedynie bym może został jakby się zajebiście rozręcił roster Mayhem bo na HWG została mi postać. Ale nie wiem nikt nie przykłada się do Mayhem...:/
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 9:59 am

Postacie nigdy nie będą odzyskane :/ Mam jeszcze 1 sprawe do Malego, ale to na GG.
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 10:16 am

No to Kutas w cieście... Jak napisał Banan to nie ma sensu... wszystkiego dobrego:)
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 10:19 am

Żegnamy ;( PPWF na pewno na tym straci. A nowych postaci nie ma sensu zakładać, bo znowu zbanują -.-
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 10:43 am

Szkoda panowie,szkoda...powodzenia w życiu Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 12:11 pm

Tak jak pisał mały - każdy, kto chce zostać jest mile widziany w PPWF. Postacie, do których są plany jeszcze przez pewien czas zostaną więc jak ktoś jest chętny pozostać z nami, czytać i oceniać gale lub nawet prowadzić nieistniejącą postać - jestem jak najbardziej za, w końcu to wyjątkowa sytuacja. Zdecydujcie sami - my na pewno na razie nasze plany doprowadzimy do końca, niedługo też Draft więc będziemy musieli z pewnością nasze ewentualne indywidualne plany co do tego wydarzenia pozmieniać, jednak myślę że damy radę i teraz trzeba robić wszystko, aby zwerbować jak najwięcej nowych użytkowników - każdy jest na wagę złota, więc mam nadzieję, że postaracie się zachęcić kogoś do gry.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 1:30 pm

Wyrazy współczucia ode mnie dla was....Może z niektórymi nie gadałem za wiele...Może ktoś mnie nie lubił,ale i tak chce złożyć wyrazy współczucia dla was.....Ja nie wiem co na tym świecie się dzieje...Najpierw "tragedia" PPWF....Dzisiaj tragedia narodowa...Ten świat się wali...No ale cóż....Takie czasami jest życie....Jeżeli nie będziecie już tu się logować to z miejsca życzę wam wszystkiego dobrego w realnym życiu...I powodzenia w spełnianiu marzeń...Narqa....
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 4:17 pm

Banan napisał:
Różnie z nami Jeszcze jedno. Gracze CS poszukujemy graczy do klanu TWG SqaD...

http://twgsqad.forumotion.com

Niedługo nowy serwer i jazda! Zapraszam!
teraz to wam nazwa nie pasuję xD
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:39 pm

HUbysz92 napisał:
Banan napisał:
Różnie z nami Jeszcze jedno. Gracze CS poszukujemy graczy do klanu TWG SqaD...

http://twgsqad.forumotion.com

Niedługo nowy serwer i jazda! Zapraszam!
teraz to wam nazwa nie pasuję xD

TWG zawsze zostanie Very Happy
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitimeCzw Kwi 15, 2010 10:32 am

Cya, kurwa mać, pisze ze sql bo obecnie nie mam kompa....A posatać zajebali mi za to że RVG mi ją prowadził bo nie miałem kompa, a RVG ma takie IP jak inni (między innymi Mateuszek, Banan, Pawał...)I chuj pograne jest... Do dzisiaj rozpaczam za moim PM-Punkiem i helmanso, a jak mi Raduś powiedział, że pozamiatane to myślałem że bd miał zawał....Także narta chłopaczki, niech to forum żyje....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WTS!!?? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: WTS!!??   WTS!!?? - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
WTS!!??
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: