Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 67

Go down 
+5
Activ
Mr.Destruction
RVG Phentom
<>
maly619
9 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 67 Empty
PisanieTemat: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:24 pm

Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:49 pm

1. Widze że też sprawe pasów TT wziąłeś sobie troche bardziej na poważnie skoro przed EQ wzmacniasz tą dywizje SKF'em i Wallem, Dobrym pomysłem właśnie tutaj by był jakiś interpromotional battle royal lub jakiś inny masowy match.
2. Nietrafnie nazwałeś Matthewa Smitha bo to tak brzmi jak Mr. Matthew. Pokazane dobrze gimmicki, a feud jakiś taki sobie.
3. Sytuacja z Piciami i Fifkami podoba mi sie, bo Picia... niby legenda już prawie a nadal robi z innymi by promować innych. dobry pomysł z tym. Końcówka fajna i zapowiedz walki na PPV.
4. Czemu tak bardzo rozwinąłeś Main Eventerów w karcie? oO . Z jednej strony pokazany push Matthewa, a z jednej Metala, Gimmick Matthewa to nie jest już ten sam gimmick co kiedyś, więc sytuacja nie bardzo przypadła mi do gustu bo możesz zawsze troche nawiązywać do jego fajnego gimmicku rapera.
5. Kolejna sytuacja która mi sie od dłuższego czasu nie podoba to wjebywanie Destructiona w feud CPT vs Arturus, feud fajniej wyglądał by 1vs1 a Destructowi przydał by się jakiś fajny feud albo push.
6. Szkoda ze tak mało wojny Niemiecko-Ruskiej w tej edycji IHP, bo widać ze bardzo podoba się ona czytalnikom, mi też.
7. Spodziewałem się jakiegoś DQ lub Cout-Out na remis w matchu Mr. M vs CNGF. Więc znów mnie sytuacja niezadowala, fajnie by było jakby ktoś wygrał i feud się jako-tak rozwinął, ale widać że gimmick Mr. M jest wyraźnie pokazany za co +. A walka bardzo dobra, fajnie się czytało.
8. Fajne odwrócenie się Budzika od Malego.
9. Sytuacji z ME ciekawa, aczkolwiek do końca (jeszcze) jej nie zrozumiałem.

To by było na tyle. Ogółem staraj siebardziej wykorzystywać gimmicki bo niektóre są naprawde ciekawe.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:22 pm

Muszę się do niektórych spraw odnieść:

- Matthew Smith - tak nazywa się trener Wolfa według jego gimmicku, więc nie będę tego zmieniać, zwłaszcza, że mi jakoś się nie myli on z Mr. Matthew.
- Walka Matthew była tak nisko na karcie, bo walczył on z BBK, który właściwie mało znaczy w PPWF i jakoś tak mi pasowało dać to tutaj Razz
- gimmick rapera - tutaj sprawa jest inna, bo Matthew pisał mi swoje dissy czy jak się to nazywa. Ja do tego nie mam talentu i nie mam zamiaru mieć, zresztą powiedziałem Matthew wyraźnie, chcesz mieć gimmick rapera, pisz RP.
- sytuacja z Mr. Destructem - feudów mam tyle, że jeśli Mr. D nei byłby wmieszany w feud CPT, to nie byłoby go wcale na IHP, a tego nie chcę
- wojna Niemiecko - Ruska - sprawa ma się tak, że Szympek oddał swoją postać Wiktorkowi, a ten nie odpisuje mi odbardoz długiego czasu co z tą postacią. Zauważyłem też, że Adolf na którego mocno stawiałem nie rozwija się tak dobrze na TWG i mimo iż ludziom ten feud się podoba, to będę musiał go zastopować (choć będzie on jeszcze trwać i może wpadnę na jakiś super pomysł, ale to jeszcze musze pomyśleć)
- Gray vs Mateuszek - to właśnie remis ma doprowadzić do dalszego konfliktu na tej linii Razz
- Budzik już dawno prowadzi feud z Małym jakbyś nie zauważył :p
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:48 pm

Ogolnie nie mam sie do czzego przyczepić, al właśnie szkoda tej Wojny Niemiecko -ruskiej tak mało... Natomiast bardzo podoba mi się feud Budzika i MAłego. Walk i feudów z mid cardu nie będe dokładnie komentował poniewaz przyznam się że je nie do konca dokładnie sledze:P
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 11:14 am

Maly teraz ja Razz

- nie chodzi mi o mylenie się tylko o zbieżność.
- szkoda że Matthew nie pisze Ci już RP, bo naprawde to w jakimś stopniu poziom gali podwyższało.
- no więc właśnie trzeba czekać aż jakiś feud się wypali i zrobić jakiś nowy fajny feud z udziałem Mr.D bo on jest niepotrzebny na linii Arturus vs CPT.
- CNGF vs Mateuszek, ja strasznie nie lubie jak walka kończy się DQ, CountOut lub jakimś innym tego typu.
- no tak masz racje, może nie patrzyłem dokładnie, teraz przejrzałem wcześniejsze edycje IHP i masz racje xD
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 11:16 am

Odnośnie mojej sytuacji to mam w głowie fajny gimmick tylko czekam na koniec mojej drużyny z CPT na co wątpie żebym się doczekał Razz a komenta wrzucę jutro/pojutrze

EDIT:Jeśli mały sie zgodzi mogę nawet na ten temat z nim pogadac z jakiegoś przypadkowego gg bo stałego nie mam i nie chce miec
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 1:27 pm

Mr.Destruction napisał:
Odnośnie mojej sytuacji to mam w głowie fajny gimmick tylko czekam na koniec mojej drużyny z CPT na co wątpie żebym się doczekał Razz a komenta wrzucę jutro/pojutrze

EDIT:Jeśli mały sie zgodzi mogę nawet na ten temat z nim pogadac z jakiegoś przypadkowego gg bo stałego nie mam i nie chce miec

To pisz mi na PW na forum i jakoś się dogadamy Razz
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 2:02 pm

Poprostu jak będziesz na chatboxie to ci napisze z tego gg ok?
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 8:40 pm

No początek gali dobry, przynajmniej moim zdaniem. Nie ma bezsensownego gadania i przechwalania się jak było na innych galach. Wracając do gali tak jak już napisałem podobało mi się otwarcie gali, pierwsza walka raport więc dużo komentować nie będę ale dodam że nawet fajnie jest prowadzona moja postać Smile. Wywiad z DTS przyjąłem neutralnie. Mały szkoda że dajesz odkryte karty na IHP bo to (moim zdaniem) trochę psuje gale tak jak w walce Picia vs Rafik na pewno nie którzy zaskoczyli gdyby w ostatniej chwili zmienił by się rodzaj walki, co do walki to ciekawa końcówka widać że PPWF Kids trzymią się razem. Następna walka nie ma co komentować bo nic interesującego się nie dzieje ale za to po walce jest co ;] Podoba mi się jak wykorzystujesz chłopaków Metalliona, osobiście wolałbym żebyś coś z nimi zrobił może jakiś feud stable vs stable czy jakiś rozłam bo szkoda ich tak trochę nie wykorzystywać. Rozmowa Voodoo z CPT taka sobie, osobiście czekam na fedu Małego z Voodoo. Wygrana Arturus'a była pewna ale znowu to że karty na IHP są odkryte mnie wkurzyło bo od razu wiedzieliśmy że CPT będzie sędzią. Tak jak wszyscy mówią szkodą ze tak mało Wojny Niemiecko-Ruskiej. Kolejna walka trzyma dobry poziom. Następna walka krótka ale treściwa, podobała mi się sytuacja po walce. Trochę zawiodłem się na ME, według mnie za mało się działo, ale to tylko takie moje odczucie.

Pulsy:
+ Lepsze otwarcie gali niż poprzedniczki.
+ Wykorzystanie stabla Metallion'a
+ walka Gray Fox vs Mateuszek (jakoś mi się podobała Very Happy)
+ Sytuacja po walce Voodoo z Małym
+ Zapowiedzi walk na PPV

Minusy:
- ODKRYTE KARTY NA IHP !!
- Stable Metallion'a (chodzi mi o to że tylko pomagają mu a sami niczego nie mają, chodzi mi o jakieś feudy)
- Mało Wojny Niemiecko-Ruskiej Very Happy
- ME

Ogólnie gala fajnie wyszła masz ode mnie: -8
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 10:09 pm

Co do odkytej karty, to tak:
- podchodzę to tego tak, że zakładam iż ludzie nie pamiętają co było zapowiedziane,
- druga sprawa to to, że jestem leniem i nie chce mi się pisać do ludzi PW, jeśli mają wysłać mi jakąś walkę
- no i kolejna rzecz, to to, że całe te sytuacje z klatką, czy specjalnym sędziom wymyśliłem praktycznie w czasie pisania tej gali. Gdy daję kartę wymyślam co wyglądałoby fajnie lub podgrzało feud, a dopiero pisząc galę myślę jak to zrobić.
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 3:19 pm

Początek bardzo mi się podobał. Feud ten jest bardzo dobrze promowany, jeśli dalej tak będzie to może w przyszłości zostać feudem roku Razz Zapowiedź gauntletu jednak jakoś mnie nie poruszyła bo i tak wiadomo że TPC odniesie w tej walce zwycięstwo.
Feud PPWF Kids i Picii nabiera rumieńców, podoba mi się sposób w jaki przedstawiasz ten tag team i wierzę w ich ostateczne zwycięstwo w tym feudzie.
Potem szybki squash, czyli promowanie Matthew przed jego walką z Metalem. Sytuacja przed walką niezbyt mi się podobała, zrobiłeś z Metala takiego Cipo-heela który musi się wysługiwać swoimi podwładnymi a przecież Metal posiadł jakąś demoniczną moc i powinien bez ich pomocy sponiewierać Matthew.
Segment Voodoo i Małego odbieram bardzo pozytywnie, mam nadzieję że niedługo dojdzie do feudu między nimi.
Feud Arturusa i CPT powoli się wypala, czekam na jego zakończenie, bunt destructiona i początek feudu CPT vs Destruction Razz
Potem znów genialne ukazanie gimmicków zawodników z Wojny Niemiecko-Ruskiej Razz
Walka Gray Foxa i Mateuszka bardzo zacięta i równa, mam nadzieję że ich feud też będzie bardzo wyrównany i zacięty Razz
Potem już tylko podgrzanie feudów przed PPV czyli to co na każdej gali.

Ocena : 8
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeSro Mar 31, 2010 8:13 pm

Na początek otwarcie takie troche nijakie i nie zbyt mi się podobało.Trochę podwarzasz w moich oczach kompletnie faceowe jak dotąd zachowanie które później powróciło na FS i dla mnie otwarcie in minus.

Miło że wysłuchałeś mojej wypowiedzi z zeszłego tygodnia i nie zrobiłeś kolejnego brawlu po walce a skupiłeś sie na jednym feudzie

Picia vs Kidz to bardzo dobry feud jest już z dosc dużym "zalążkiem" i jest prowadzony bez zarzutu

Mi feud Matt vs Metal nie pasuje moim zdaniem po walce na FS powienien byc jakkolwiek przerwany i ten czas powienien byc przeznaczony na Metal vs Wolf i ewentualnie lekkie rozszerzenie innych feudów

Dobrze że podkreślasz taki gimmick jaki ma przypisany CPT a jeżeli chodzi o VD vs Mały to szykuje sie zajebiaszczy feus jeżeli zostanie wykonany

Moim zdaniem feud SiPiTi i Artrka wypala sie a tym bardziej że Artur ma 1lvl na TWG jeżeli o ten feud chodzi to moge na ten temat popisac bo mam pare pomysłow

Szkoda że postacie na TWG nie wypalają w feudzie Rosja-Niemcy bo mogło to by byc rewolucją midcardu na IHP

Dobrze że jest ten feud bo postacie mają potencjał ale żeby był on chociaż przyzwoity musi nastąpic heelturn któregoś z nich

Zapowiedź FS i tyle nic więcej

Dobrze podgrzany feud o pasy TT tylko na tej gali Troche ci TPC nie wyszło moim zdaniem
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeSro Mar 31, 2010 8:41 pm

Rozpoczynamy konkretnym Openerem... I mamy kolejną, ciekawie zapowiadającą się walkę na PPV. Ten Wolf może mieć ciekawą pozycję w Federacji, patrząc na Gimmick... Tutaj może zrobić się ciekawy feud, wraz z Zwierzakiem. Te całe zamieszanie wokół DTSa i innych jest ciekawe, ale chciałbym zobaczyć coś innowacyjnego... A sam wywiad na plus rzecz jasna Smile Fajna sytuacja po walce Matthew. Ale myślę, że Matthew celuje coś za daleko, jeśli chce w najbliższym czasie dostać szansę na pas ;P Ale nie mam nic przeciwko Very Happy Bardzo fajny segment z CPT, Voodoo i małym. Bardzo ciekawa walka Mateuszka i Gray Foxa, ale remis mnie zaskoczył Wink Zakończenie gali spodobało mi się, a zamieszanie wokół pasów staje się coraz fajniejsze.
Ogólnie gala dobra, może nie powala, ale była konkretna no i pisana przed PPV... 7,5/10
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeSro Mar 31, 2010 10:51 pm

ostatnio mialem sporo roboty, w wyniku czego nie mialem zbytniej mozliwosci przysiasc i napisac komenta. no ale zaczynam nadrabiac zaleglosci w tej materii. zatem jedziemy...

rozpoczynamy taką sobie pyskowką- ale zapowiedziany gauntlet match na + bo lubie te stypulacje.

fajnie rozpoczęta konfrontacja Marka "The Wolfa" i Zwierzaka- mam tutaj na mysli krotki tekst o to kto tu jest prawdziwym zwierzem. ciekawy i dosyc niespotykany podklad, mysle ze warty rozwiniecia. Co do walki to jak wiadomo - raport. Natomiast musze sie przyczepic do jednej rzeczy: nie robmy z menadzerow superherosow... oczywiscie jesli mamy heela z menadzerem, to niech menago pomaga: zlapie za noge, zagada sedziego, wrzuci krzeslo etc. ale nie powinno byc tak ze menago w 70% wyskakuje z krzeslem czy tez innym narzedziem na przeciwnika, co w (powiedzmy) polowie przypadkow konczy sie tak ze wrestler pada.

PPWF Kids vs Picia- mnie sie feud podoba, uwazam ze jest prowadzony ok.

Matthew jest imo ostatnio jedna z barwniejszych postaci na IHP. Jest prowadzony w konsekwentny sposob, dzieki czemu mozna powiedziec jaki postac ma charakter, a mimo tego iż jego postac nie bylo dawno odswiezona- nie nudzi.

Co do Metall & Co., to sadze ze mimo tego iz to Drew jest tutaj GMem i to on ustala zasady, to Rhodes powinien czuc pewnego rodzaju strach przed Metallem (ktory jest przeciez kreowany na (nie)dalekiego krewnego lucyfera)

CPT, Mały i Voodoo- fajne rozmowy (zapewne do spotkania doszlo przy automacie z kawąVery Happy), szczegolnie ta z Malym, ktora byla troche tajemnicza, wypadla bardzo dobrze

CPT powinien na Fallen Souls pokonać Arturusa, ktory po resecie postacie jest przeze mnie odbierany raczej malo powaznie.

Rosjanie powinni robic gorzale, a nie jakies pierd***ne znaczki. Jakby karzdy z fanow dostał połówke z podobizna stalina na etykiecie to byloby ok. Tyle w temacie. Segment na +

Gray Fox vs Mateuszek
Moze byc z tego bardzo fajny feud face vs face. ciekaw jestem czy taka sytuacja sie utrzyma czy tez ktos zaliczy heel turn (mam nadzieje ze nie)

mozna bylo jakies wypowiedzi wolfa wplesc w walke- nawet takie zwykle pitolenie ze wygra na fallen souls, ze jest lepszy od voodoo blah, blah, blah
koncowka bardzo fajna znowu mamy tajemnicze teksty o przeznaczeniu. nie wiele nam tu zdradzasz, ale ja (sadze ze inni tez) bede oczekiwal co z tego wyniknie.
Na koniec niespodziewanie pojawil nam sie budzik i przez chwile nie moglem sie polapac kto jest dobry, a kto zly (maly czy budzik)

Lukas vs Wolf
2 uznane firmy, potencjal takiej walki bylby zbyt duzy zeby marnowac ja na zwykla tygodniowke, zatem dobrze ze Wall i SKF troche przeszkodzili.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 9:58 am

- gimmick rapera - tutaj sprawa jest inna, bo Matthew pisał mi swoje dissy czy jak się to nazywa. Ja do tego nie mam talentu i nie mam zamiaru mieć, zresztą powiedziałem Matthew wyraźnie, chcesz mieć gimmick rapera, pisz RP.


Skoro osobom to się podoba, i wg. wielu jakoś uatrakcyjnia to galę, to nie widzę problemu. Ja nie przestałem pisać RP, tylko nie wiedziałem że będą tak często potrzebne Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 11:44 am

Z tym gimmickiem jest też to, że ja nie mam innych pomysłów jak dissy, a przecież nie będzie Matthew co galę przychodzić i dissować swojego rywala po raz n-ty, bo będzie to nudne. Po prostu nie mam zbyt wielu pomysłów na ten gimmick.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 12:33 pm

Speeche z użyciem slangu, nowe Shirty itd, różne zachowania...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 3:45 pm

To przytocz mi te sprawy, ja nie lubię raperów, hip hopu i wszystkie co z tym związane. A jeśli miałbym zrobić ci gimmick, tak jak ja postrzegam ludzi z tym związanych, to byłbyś debilem pokroju Peji, cwaniakiem, który i tak dostawały wpierdol, a tego nie chce Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 4:15 pm

Nowe shirty to będzie ogromne urozmaicenie, zrób promo IHP na którym się pojawi jakiś to ludzie zaczną walić drzwiami i oknami na halę Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:00 pm

mysle ze nie ma sensu robic dissow co tydzien- jak bedzie okazja do dissowania to ok, ale nie robmy nic na sile. tak jak napisalem wczesniej mnie prowadzenie postaci Matthew sie podoba (on i CPT to moim zdaniem obecnie najlepiej prowadzone postacie na IHP) i jego postac mnie nie nudzi.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitimePią Kwi 02, 2010 10:19 am

No pewnie, że Dissy co tydzień, to gówniany pomysł, tym bardziej, że co jakiś czas przeciwnicy się powtarzają Razz Raz na jakiś czas można wymyślić coś dobrego. Powiem tak. Lepiej co jakiś czas napisać coś dobrego, niż często pisać coś po prostu do dupy.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





IHP 67 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 67   IHP 67 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 67
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: