Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 65

Go down 
+4
sting
The Bykertaker
` ExiT .^
maly619
8 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 65 Empty
PisanieTemat: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 8:31 pm

Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 9:00 pm

Hehe, to mi się podoba. Po woli droga do ME się zbliża. Aż nie chce mi się wierzyć, że w sumie wygrałem tą walkę, a taki lukas nie xD Opener fajny, a Fallen Souls nie mogę się doczekać Very Happy
Coraz bardziej podoba mi się TPC. A sam segment treściwy. Po 1 walce zrobiła się ciekawa sytuacja. Ten CND jakiś dziwny jest, ale postać ciekawi mnie Razz A seraphim idzie w górę... Very Happy Ja już nam wynik walki Dastin vs Zwierzak Razz Zapowiada się rozpad Teamu... Fajny ten pomysł z Mongo, który stracił pamięć... Zobaczymy jak to się dalej potoczy. CPT... Hmm.. W sumie postać fajna, wzorowana na CM Punku... Ogólnie segment na plus no i zapowiada się fajny mini Tournamiencik xD Gray Fox wygrał? o.O Zajebiste ostatnio te niespodzianki Very Happy Jeszcze nie jestem przyzwyczajony do małego Heela, ale cóż - trza było w końcu to zrobić, patrząc, że nowi Face'owie wbili na ME.
Ciekawe zakończenie walki Mistrza vs Metallion Razz Cieszę się z pushu.
(Wolf): Co to ma być!? To IHP! Wypierdalać!! To mnie rozjebało xD Kolejna niespodzianka... Na taki pomysł bym w życiu nie wpadł Very Happy. Wow, kolejny raz IHP vs RoD? Zajebiście! Very Happy Nie mogę się doczekać! Very Happy

Ogólnie, gala zajebista. Była konkretna, z fajnym segmentami i superowymi niespodziankami. A co mi tam, dam 10 Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 4:58 pm

Początek gali fajny, Matthew i Metal wchodzą do Main Eventu i słusznie, na fallen souls mam nadzieję że Matthew wygra i na Earthquake zawalczy o pas mistrzowski.
Potem akcja z nowym mistrzem fajna. 1 Walka Philipsa z Mortarem zakończona zwycięstwem tego pierwszego trochę mnie zdziwiła bo minio wysyłał mi fragment tej walki a przegrał w niej, najwyraźniej zmieniłeś końcówkę na korzyść Japończyka.
Walka pisana ręcznie dobra ale bez fajerwerków, wygrana Seraphima do przewidzenia, atak Dastina również. Zapowiedź Loser Leaves PPWF Hardcore Matchu i tu chyba wiadomo kto przegra Razz
Krótki segmencik Rafika i DTSa podobał mi się, ogólnie podoba mi się sposób w jaki ich prowadzisz.
Rafik vs Picia, musiało dojść do tej walki i doszło. Łatwe zwycięstwo Picii trochę mnie zdziwiło, sytuacja po walce podobała mi się, spodziewałem się heel turnu Picii.
Fajny pomysł z amnezją ale już chyba gdzieś go widziałem...
Szykuje się nam Wojna Niemiecko-ruska Very Happy fajnie to zaplanowałeś, jestem ciekaw jak się to rozwinie dalej.
Na następną galę Drew zapowiedział 2 TTMy w których wezmą udział osoby walczące w Dead Moon Matchu czyli np Gray Fox, Lukas, Clair itp ? Czy chodziło ci o osoby walczące w EC na PPV ? Jeśli o nich ci chodziło to nie będą 2 TTMy bo nie licząc CPT który został mistrzem to będzie 5 osób czyli 1 TTM i 1 vs 1 Razz
Wygrana Gray foxa z budzikiem cieszy nawet mimo interwencji małego Very Happy
Walka Matthew i Metalliona fajna [szczególnie końcówka] a po niej pojawienie sie na IHP gwiazd RoD trochę mnie zdziwiło. No i zapowiedź drew o walkach RoD vs IHP, cieszę się że udało mi się namówić killera żeby zrobił walki RoD vs IHP Razz
No i okazało się że nie będzie Open Challange tylko Triple threat o #1 Contender.
Zamiast Voodoo mogłeś umieścić w tej walce np Mr. Mateuszka albo jeszcze kogoś innego bo Voodoo ma zagwarantowaną walkę rewanżową więc Title Shoot raczej byłby mu nie potrzebny Smile I oczywiście wygrana Voodoo nikogo nie zaskakuje.
Ogólnie gala udana, miło się ją czytało. Ocena : 9
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 9:56 pm

Co do tych TTMów, to są tam osoby z EC i wiem, że jest ich 5, ale dodam kogoś na potrzeby tej walki Razz

Kolejna sprawa, to rewanż Voodoo. Jest to sprawa dziwna, bo rewanże nie są jakąś tam super ważną sprawą i nie są one dawane zawsze. Tym razem Voodoo musiał wywalczyć miano pretendenta do pasa, nie dostał go z góry.
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 11:56 pm

pierwszy segment zafajniutki Razz
(Mortar vs Ryan Philips) Mortar zajebistego miał fuksa, już sądziłem, że tu wygra.
(Seraphim vs Zwierzak) Ninja wskoczył na ring nie zauważalnie Razz sądziłem że seraphin podrapie się po tyłku, żeby wyśmiać przeciwnika Smile
(Picia Mysterio vs Rafik) ------
(Wiktorek Evolution & Adolf Muller vs Szympek) Hitler caput || Да здравствует Россия! cheers || Sting Kick - WTF? może odrazu BAN ? Razz || O coś takiego było właśnie trzeba zrobić.(chodzi mi o zjednoczenie Rosjaninów, nie o BAN Razz nie wiedziałem jak to zmienić) Zajebiście wielki + dla Małego. Very Happy
Podoba mi się zawaliście ten segment
(Gray Fox vs Budzik) Dobra walka, dobry młot Razz
(Metallion vs Mr.Matthew) Cradle Piledriver to zawsze mi się kojarzy z Jerry Lynn cheers || Segment dobry, ale nie mam nic do powiedzenia, oprócz tego zmieszania ROD vs IHP to może być naprawdę dobre
VOODOO is WINNER -----

Ogólna ocena gali jest bardzo, ale to bardzo wysoka. Ta gala ma coś w sobie, z porównaniem do poprzednich. Gratulacje mały
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 2:20 am

Na sam początek ciekawe pogaduchy Matthew z Metallionem. Osobiście mi się podoba push dla Matthew'a, no i mamy już zapowiedz walki na Fallen Souls Very Happy.

Krótkie promo Wolfstarka przerwane przez Voodoo, ciekawe te Open Challange zobaczymy czy ktośz tego skorzysta.

Mortar vs Ryan Philips. Raporcik więc za dużo się nie da rozpisać, ale za to końcówka fajna. Coś jakby czuje że na następnym IHP może być Handicap Match.

Seraphim vs Zwierzak. Znów wygrana Seraphima, chociaż tym razem z lekką pomocą ale liczy się wygrana Razz Loser Leave PPWF Hardcore Match może być ciekawą walką nic tylko czekać xD

No to DTS mam problem musi wybrać pomiędzy Rafikiem a Picią.

Rafik vs Picia Mysterio. No to chyba tutaj Byku miał racje, to Picia może przejść heel turn, co do walki to bardzo łatwa wygrana Pici.

Sytuacja TPC z Mr. Mongo dość fajna i nawet troche śmieszna (choć chyba jestem za krótko w federacji, bo nie znam Mongo a szkoda bo bym chętnie wiedział co się stało)

Wiktorek Evolution & Adolf Muller vs Szympek. Ciekawa walka, zwłaszcza końcówka.

Podgrywki CPT bardzo mi się podobały. Ciekawe kto zostanie pretendentem :]

Budzik vs Gray Fox . Szybka walka i niszczenie Budzika przez Małego Wink

Metallion vs Mr.Matthew. Czyli taka mała zapowiedz walki na PPV, chociaż żeby ta walka (na ppv) była walką w klatce żeby ekipa Metalliona nie mogła się w to wmieszać.

Fajnie się zdziwili Lukas i Clair jak zobaczyli Walla i SKF. Jestem ciekawy czy pasy Tag Team trafią na RoD czy nie.

Lukasem vs Clairem vs Voodoo. Bardzo dobra walka, chociaż troche przewidywalny wynik.

Ogólnie gala bardzo dobra. Masz tu 9
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 8:40 am

Co do Mongo, to już wyjaśniam: Był on na IHP prawie od początku, po ściągnięciu przez Lukasa. Jgo postać na TWG była najlepszą postacią z całego PPWF, aż nagle zrobił restart postaci. Teraz gra od nowa inną klasą, na niższym lvlu i takie tam Razz Więc wymyśliłem amnezję Wink
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 10:58 am

Activ napisał:
Podgrywki CPT bardzo mi się podobały. Ciekawe kto zostanie pretendentem :]

Na bank pretendentem zostanie Arturus Smile
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 11:52 am

@maly619 Dzięki za wyjaśnienie Smile

@The Bykertaker To było pytanie retoryczne Razz
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 5:45 pm

Gala ogólnie bardzo udana Very Happy:D Masz ode mnie bardzo mocne 9 Wink Moja postać w końcu sie troche rozwija ciekawe co z tego wyjdzie :Very Happy
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 10:22 pm

mnie gala raczej średnio podeszla- nie mowie ze byla zla, bo czytalo sie ja calkiem niezle. ale czuje pewien niedosyt.
na poczatek plusy:
- ryan phillips. co prawda dopiero zawalczyl po raz drugi, wiec teoretycznie za duzo o nim powiedziec nie mozna- oprocz tego ze jest takim high flying facem. dopiero rozpoczyna swoja kariere na IHP, ale ja go kupuje i uwazam ze powinien rozpoczac z kims storyline.

- walka matthew i metalla. rozstrzygniecie tej walki to typowe zakonczenie w stylu "wilk syty i owca cala". uwazam ze najlepsze mozliwe rozwiazanie tej potyczki na tym etapie (bo uwazam ze to jeszcze nie koniec). wogole uwazam ze powinienes wiecej korzystac ze stable metalliona- nie tylko przeszkadzajacych w walkach swojego lidera, ale tez zyjacych swoim wlasnym zyciem i majacych tez jakis feud (swoja droga jakiegos typowego midcardowego destroyera mi tam brakuje).

- uzycie mlota przez malego w walce z budzikiem. choc od heelturnu malego minelo juz sporo czasu, to jakos przez przyzwyczajenie wciaz mam z tylu glowy ze maly jest facem. ale dzieki takim zakonczenia jak to idziemy w dobrym kierunku. mam przeczucie ze budzik przez najblizszy czas bedzie robil za mieso armatnie zeby pary zawodnikow stalo sie bardziej over...

- walka seraphima i zwierzaka. poziom PPV (oczywiscie nieliczac dlugosci walki)

a teraz minusy:

- od jakiegos czasu gale sa wg podobnego schematu: najpierw ktos wychodzi robi speech, ktos mu przerywa, czasem wcina sie ktos trzeci... potem opener, potem segment midcarderow etc etc. nie mowie ze jest to zle, ale jak sie zwroci na to uwage, to troszke przeszkadza. mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.

- powrot mongo. mongo od BARDZO, BARDZO dawna byl nieaktywny, czasem robil jakis interference, czasem byl dodawany do jakies multiosobowej walki jako (sorry za okreslenie) zapchajdziura, blizej mu bylo do drew rhodesa niz do np. matthew (mozecie tutaj wstawic imie obojetnie jakiego wrestlera). mam wrazenie ze mongo prochu juz nie wymysli, i odkurzenie go, ze tak powiem, zabiera czas antenowy innym wrestlerom. chociaz z drugiej strony skoro dodales go do TPC to pewnie cos Ci chodzi po glowie.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeSro Mar 10, 2010 3:42 pm

Co do minusów, to z pierwszym się zgadzam w pełni i też mi się to nie podoba. Mam nadzieję, że wkrótce coś zmieni się przy pisaniu IHP i będę mieć więcej ciekawych pomysłów, bo ostatnio cierpię na ich brak.

Z Mongo zrobiłem ten problem, że nie podałem w magazynie, że jest kontuzjowany i jakoś słabo to zaznaczałem. Dla przypomnienie stało się to na No Remorse, w walce o GMa IHP. Tutaj fragment:
"Mongo udaje się uderzyć Lukasa zaraz po nim chce uciec! Drogę ucieczki blokuje mu Clair!! Po tym wspólnie podnoszą oni Mongo, wchodzą z nim na narożnik (bardziej na drugą linę narożnika) i rzucają Mongo w publikę!!! Część ludzi z publiki odsunęła się i Mongo upadł plecami i głową w krzesła!!! Zaczyna on krzyczeć z bólu!! Jacyś fani kucają nad Mongo i od razu wołają o pomoc!! Ta po chwili nadchodzi, jednak nie widzimy tego, bo ważniejsze rzeczy dzieją się na ringu!!"

No i kolejna sprawa, tutaj muszę cię zawieść Voodoo, bo Mongo pojawił się na IHP tylko przez to, że ciągle uważam go za członka rosteru. Jakiś większych planów poza tą amnezją i dołączeniem do TPC narazie nie mam.

No i jeszcze sprawa Stable Metalla. Tutaj jest to trochę bardziej skomplikowane, bo... po prostu mam za dużo ludzi w rosterze Razz Na IHP aktualnie mamy feudy:
1. CND vs Mortar
2. Dastin vs Zwierzak
3. Seraphim i sytuacja z nim
4. Picia i PPWF Kids
5. Wojna Niemiecko-Ruska
6. Metallion vs Matthew
7. Mały vs Budzik
8. CPT vs Arturus + sytuacja z pasem Hardcore
9. Voodoo vs Wolfstark o pas Heavyweight
10. TPC vs Wolf i Geralt - związane z pasem Tag Team

Trochę tego jest i już przy układanie karty mam problemy z ogarnięciem tego wszystkiego, a każdy z tych feudów zasługuje na jakąś kontynuację i prowadzenie go.
A ile osób jeszcze nie ma feudów i raczej nie będą mieć przez właśnie zapełnienie ilością feudów?
Ano proszę:
- Morestein, który po wywaleniu Infernala (Jasona) nie ma z kim feudować
- całkowicie zniknął nam Mark "The Wolf" (choć jego postać lubię i cośwymyślę napewno za jakiś czas Razz)
- Andy Larkin i Kreskówka
- Killer Kowalski
- Basketball Kid
- całkowicie zniknął nam feud Helmanso, Damianno i Ptysia
- Pie Eater, RVG, Teh Game i inne osoby zamieszane pośrednio w feud o pas Hardcore też raczej nie mogą być zadowolone, bo po następnym IHP będą mieć ciężko z feudem.
- no i na koniec nieszczęsny Stable Metalliona w składzie: NGN, GC i Insomaniac (Kojak stracił lub na dniach straci postać)

Jak widać jest tego dość dużo i z jednej strony wiem, że nic z tym raczej nie zrobię, a z drugiej nie chcę robić nowego rosteru, bo i tak nikt nie będzie czytać tam gal, a z taką ilością ludzi mam duże pole do popisu.
Oczywiście osoby które wpisałem, że nie mają feudu, niech nie czują się urażone. Jeśli chcą występować, nawet w samych segmentach, to wiele razy proponowałem zorganizowanie jakiegoś programu na IHP (typu Cutting Edge). Wystarczy do mnie napisać z pomysłem, na taki program, albo nawet na cały feud, a jak mi się spodoba, to będziecie go mieć.
Daję wam szansę, by uczestniczyć w IHP także od strony tworzenia gali, więc wykorzystajcie to, a takie osoby, jak Matthew, Voodoo czy CPT mogą potwierdzić, że ich pomysły były przyjowane ciepło i nawet nie wiecie ile razy czytaliście ich wypowiedzi czy segmenty.
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 12:02 am

W imieniu NGN'a czuje sie urazony Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 65 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 65   IHP 65 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 65
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: