Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 63

Go down 
+5
Activ
Rafik
RVG Phentom
<>
maly619
9 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 63 Empty
PisanieTemat: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSro Lut 10, 2010 8:32 pm

Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSro Lut 10, 2010 9:42 pm

Jak czytałem to gale to miałem niekidy takie wrażenie że byla ona robiona na czas. Mogłeś jeszcze poświęcić tę pół godzinki i poprawić stylistyke itp.
Kurwa znów EC Match... :/ Jak nie było przez rok to teraz jest 2 razy xD
Myśle że odpowiednio dobierzesz obsade do tego matchu, w przeciwnieństwie do Killera Wink Razz
Feudy na rozpoczecie gali... czyli CND, Seraphimy i Żule deczko nudą owiewają... więc jakieś petardy zacznij szykować Razz
Linia frontu: CPT - Arturus... dobry pomysł z Ladder Matchem... 2 postacie kreowane na wzór Heart Break Kida(choć ostatnio z tą nawijką CPT o tym całym 'saveowaniu' upodabnia sie do CM Punka Razz ) , oprócz tego najciekawszy feud na IHP w tym momencie ...
dalej postać RVG... wg. mnie kiepsko ją wykorzystujesz, a postać ma potencjał... zero jakichkolwiek większych feudów.
TPC... czyżby szykuje się nam powtórka z rozrywki? znowu Lukas vs Clair na EQ? Razz
nie wiem czy ja tylko tak mam, ale przez sytuacje w WWE i to co robiaz DX troche rzygam tym teamem... tutaj ich promujesz na ich wzór... więc jakoś specjalnie mnie to nie rusza...
To by było na tyle...
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSro Lut 10, 2010 11:26 pm

Podobał mi się TTM Ptyś vs. Helmans vs. Damianno, szkoda że zmieniona końcówka. Plus za walki z TWG. A IHP obraca się wokól tych samych zawodników, non stop... czy nie czas na jakąs świerzą twarz?
Mateuszek.... nie będe się wypowiadał na poruszony przez Cb temat, zdążyłem się przyzwyczaić ....
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 1:21 am

Jeśli ktoś uważa, że za mało występuje, to niech poda mi jakiś ciekawy pomysł. Każda postać z ciekawym gimmickiem, albo ciekawym pomysłem jest wykorzystywana, co pokazują nowe postacie na IHP, Adolf czy właśnie CPT. A tak siedzicie na dupie i myślicie, że ja coś wam wymyślę.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 7:27 pm

Pierwsza walka...żal(krótko i zwięźle)
Druga walka....eee...nuudaaa Smile
Ale trzecia walka już w miarę ciekawa..a zwłaszcza po walce....te wejście monstrum xD
Jakoś już średnio podoba mi się ten wątek z CPT(jakiś zły dzień mam czy coś??)..ale Arturuys za to coraz bardziej mi się podoba Smile
Zwycięstwo RVG bez fajerwerków
TPC wygrywa...a ciekawie z tą możliwością wyboru stypulacji na mecz na PPV.....

W sumie przyzwyczaiłem się że Rafik jest na gali..jakoś fajniej się czytało...ale nie wydaje mi się by to była jedyna wina mojej takiej średniej chęci przeczytania....Szczerze mówiąc wolę byś pisał np. jedną galę na dwa tygodnie ale lepsza niż takie jak ta.....W sumie zgadzam się z RVG..potrzeba nowych twarzy..nowych ale wyraźnych...ale nie tylko potrzeba nowych postaci lecz i także chęci zawodników jakiegoś zaangażowania w grę...bo co w sumie ma zrobić Mały jak tylko kilka zawodników jest w miarę aktywnych,a on jescze ma na głowie studia itp.?? W sumie to sie zastanawiam i nie mogę wymyśleć...Albo to moja wina(może straciłem już pasjii do tych gal)..albo wina jakiegos lekko słabszego poziomu(może to tylko lekka wpadkka)Podsumowując..gala nie zrobił na mnie większego wrażenia...Sorki Mały ale jestem szczery Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 12:28 am

Cenię szczerość i za nią dziękuję, ale mam wrażenie, że narzekacie, bo wasze postacie nie pojawiają się lub nie są ważne.
Nie przemawia do mnie fakt, że nie ma nowych ludzi, a co z CPT, Mr. Destruction, Adolfem, czy teraz nowym Markiem Wolfem i innymi? A co z wprowadzeniem do Main Eventu Wolfstarka i Geralta, a teraz Metalliona? Albo jesteście ślepi, albo sami nie wiecie czego chcecie (a raczej chcecie swoich postaci i pushu dla nich).
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 6:29 pm

Na początku bardzo fajne promo gwiazd IHP Razz i podgrzanie atmosfery przed PPV.
Pierwsza walka dość bardzo krótka, szkoda trochę.
Widać że Dastin nie może się pogodzić z przegraną ze Zwierzakiem, walka LMS może być ciekawa.
W walce Seraphim i Igarem myślałem że wygra Iguś Razz ciekawa końcówka.
Ahh no i walka mojego ulubionego jak na razie zawodnika na IHP Adolfa, ciekawie jest prowadzona ta postać coś czuje że w nie dalekiej przyszłości może osiągnąć spore wyniki.
Jak dobrze rozumiem to TTM wygrał Ptyś czyli znamy pierwszego uczestnika (nie licząc mistrza Smile) w EC.
Przemowa CPT jakoś mi się nie podobała (w porównaniu do innych) no i mamy Destruction w EC Smile
Arturus i CPT w Ladder Match ?? No może być nieźle
Wygrana RVG jakoś mnie nie zdziwiła.
Tak jak myślałem ME wygrali TPC
Już nie mogę się doczekać Battle Royalu

Ogólnie gala moim zdaniem wypadła gorzej od poprzedniczki. Za tą gale daje 7-
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 10:33 pm

@Maly:
W wypowiedziach pojawiały się rówież słowa "barwne" . I to słowo właśnie mnie niepokoi, gdyż nie jestem jakoś specjalnie fanem sci-fi archiwum X i innych gimmicków z mrocznych filmów więc twój nowy midcard przyjąłem bardzo neutralnie wręcz negatywnie nawet.
co do CPT i Mr. D to w tej chwili ma najciekawszy feud na IHP więc nie moge narzekać...
kolejną sprawą jest Metallion... nowy gimmick Metala przyjąłem również neutralnie ponieważ do znudzenia przypomnina mi on marną kopie Voodoo.
Dalej: Wolf i Geralt... i tutaj bym się kłócił czy oni są barwną postacią ME na IHP. Wg. mnie dobrze nadawali by sie do dywizji Tag Team gdzie by feudowali. Także ich poczatek i feud o pas Heavy również przyjąłem neutralnie. Ale przyznaje coraz bardziej się do nich przyzwyczajam.
Wytłumaczyłem skąd takie moje "zniesmaczenie".
Powrót do góry Go down
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 11:02 pm

potem napiszę koment gali.

@MATEUSZEK

Nie było mroczkowa to ci się nic nie podoba, nuda itp.

A jak jesteście to jak zajebiście, jak super, jakie super segmenty czy inne rzeczy tego typu.
To mnie wkurwia i robi się żałosne... Jak jestes podnieta, zajebiście jest a jak cię nie ma to nuda i czy kij chuj wie.

sry za słownictwo ale to się robi żałosne
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimePią Lut 12, 2010 11:22 pm

Nie ukrywam kiedyś tak było. 1 zdanie komenta + szkoda ze nie bylo mnie/ fajnie ze byłem.

Żałosną to nazwe twoją wypowiedz gdyż jakbyś znał sprawe to byś tak nie napisał.
Już kiedyś to Matthew napisał, że Mały powiedział coś takiego: Kto nie będzie oceniał gal ani brał czynny udział na forum to push będzie mniejszy. Po jakimś czasie pasy TT dostali Teh Game & The Big Wo-wo co mnie totalnie zdziwiło. I sobie zadałem 2 pytania. Ciekawe czy dotrzyma to co powiedział, i kto pierwszy sie o tą sprawe potnie. Los padl na Matthewa i uważam to za bardzo dobre posunięcie z jego strony Wink. Kiedyś też w wakacje... zauważyłem że nikt nie ocenia Title Night PPV. (również nie oceniłem) I retoryczne pytanie "po chuj mam oceniać jak mnie tam nie ma" no ja sobie na chłopski rozum to wziąłem, turniej LOTR oceniłem, bo oceniłem i tyle.
Także te 2 sprawy składały się w 1. Komentujący zawodnicy nie dostawali się na gale i Ci którzy nie oceniają i nawet na forum nie wchodzą dostają pasy.

PS: Teraz takie sytuacje są coraz rzadziej spotykane.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 2:13 am

Nigdy nie powiedziałem, że osoby które komentują dostaną push, a mają na niego większe szanse i na takie osoby spoglądam inaczej. Pasy często daję osobą, bo chcę, żeby aktualny mistrz stracił pas i tak było w przypadku pasów Tag Team, po prostu ktoś musiał je dostać, a wszyscy mieli już zaplanowany najbliższy czas.

Sprawa druga, to fantastyczne gimmicki i sprawy z tym związane - tutaj Mateuszek nie dojdziemy do porozumienia, bo ja takie sytuacje lubię, łatwiej wymyśla mi się do to historię i po prostu IHP będzie bardziej "bajkowym" rosterem. Nie mam zamiaru tego zmieniać.

Sprawy nie komentowania gali, "bo mnie nie ma" nie będę komentować, bo uważam to za kurestwo, chamstwo, samolubstwo i ogólnie takie osoby jak dla mnie nie mogą w pełni oceniać PPWF i tego co tu robimy.
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 11:38 am

A tam przy dopingu fanów Zwierzak wygra w każdym rodzaju meczu z Dastinem Wink xD
Widać wolf robi się coraz lepszy
2 walka na swój sposób zacięta ale bez fajerwerków
co do 3 to mam wrażenie, że szybko Adolf kumplem wrestlerów z IHP się nie stanie xD
4 hmmm dużo pinów po których myślałem, że będzie koniec walki,koniec był dobry
5 Powiedziano, że wygra i wygrał xD
Drew-Postać która często musiała reagować podczas tej gali xD
6 walke łatwo przedstawić w 3 słowach mortal-legendary-pin xD
Ostatnia walka i Clairvoyant na zielnym pasku, ciekawe rozwiązanie Battle Royalu
Ogółem do gali nic nie mam może minimalnie ustępowała innym, ale widać po zapowiedziach, że najlepsze przed nami
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 11:56 am

Nie no,żeby nie było CND jest moją postacią,a więc w mojej wypowiedzi nie było nic z typu: "Mojej postaci nie ma na gali,to gala jest hujowa".....Po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat gali...Byłem szczery..Zgodzę się z Mateuszkiem,że średnio podboja mi się bajkowe postacie,ale ty Mały jesteś bookerem i to w twojej kwestii napisać jak najlepszy show(my Ci możemy tylko i aż pomóc poprzez napisanie gimmicku,ustalania dalszej historii postaci-choć akurat muszą się zgadzać z twoimi wyobrażeniami,a więc czasami trudno to dopasować)...Nie piszę nic o tobie złego,chciałem tylko powiedzieć,że gala wypadła...eee...noo..troszkę gorzej niż zwykle...Po prostu takimi wypowiedziami chcę Ci pomóc,a nie wkurwić.....

Druga sprawa...napisałeś,że są nowi ludzie...Nie chodzi mi o to,by np. wypromować Marka,czy CND,czy Seraphima,itp.. do ME....No właśnie chodzi mi o ME....Fakt tu się z tobą zgodzę...Jest Wolfstark i Geralt(że byli kluczowymi postaciami w NAR to inna sprawa....),ale kto więcej??Odkąd przyszedłem do PPWF naprawdę moim okiem niewiele się zmieniło na ME...Jedyna różnica to brak Budzika(chyba usunięta postać..) i pojawienie się tych dwóch wcześnie wymienionych wrestlerów.....Myślę,że najwyższy czas zrobić ogromny porządek z postaciami(Ci którzy się nie logują,nie piszą czy na forum czy na gg w sprawach związanymi z PPWF-out..),ale to pozostanie w twojej kwestii...Trochę już siedzę w tej sprawie(pół roku to nie mało) i regularnie śledzę PPWF....Poczynania IHP przede wszystkim,choć staram się i RoD(wszystko ile czasu mi starczy)....Myślę,że stałem się tu już pewną częścią tego forum..Choć wiem,że są ludzie którzy siędzą dłużej(np. większość ludzi którzy napisali w tym teamacie),to jednak mam coś do powiedzenia....

I na koniec...Chyba zmienię gimmick CND,bo jakoś widzę,że nie masz ciekawych pomysłów na wykorzystanie...A przy okazji to chyba mój najdłuższy wywód na tym forum Smile

Mam nadzieję,że jakoś się przyczynię to jescze lepszego PPWF Twisted Evil
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 1:54 pm

@Maly
Z tym kurestwem to przesadziłes, i to grubo. Ale tak można pomyśleć o osobach które są na gali a nie komentują.
Chcesz to nie zmieniaj twój wybór. Ja i tak nadal będę pod kątem neutralnym na to spoglądał.

@Rafik
W tym co napisałeś jest w chuj dużo prawdy ze sie nic nie zmieniło. Zamiast Monga i Budzika przyszli Wolf & Geralt, ale i tak nadal brak barwnych nowych postaci. Ciekawe co przyniesie Metalion... A i jeszcze Cyber Ninja jest.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 3:14 pm

O ME się nie martwcie, rewolucyjne zmiany są w drodze, ale to musi trochę potrwać.

@Rafik: Nie wkurwiłem się twoim postem, tylko odpisałem, bo po prostu miałem wrażenie, że przez brak Rafika gala ci się mniej podobała Razz Ale to tylko moje wrażenie

@Mateuszek: Osoby nie komentujące gal też są dla mnie nikim, bo zostawienie choć jednej małej wiadomości, że się przeczytało to jest chwila, a tego nie robią.
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 4:42 pm

1 segment: Dosyć fajne przemowy, mecz na PPV może być ciekawy Wink
1 walka: Nie myślałem, że będzie aż tak krótka, ale nowe postacie muszą jakoś być wprowadzone, push dla Wolfa w pożądku.
2 segment: Jakoś neutralnie odebrałem
2 walka: Ciekawe rozpoczęcie, i powiększenie niechęci do Anioła Śmierci, plus.
3 walka: Fajnie prowadzisz Adolfa nie mam zastrzeżeń Razz. Jeszcze ten mutant na końcu ciekawe muszę przyznać Razz.
4 walka: Dziwne zakończenie Very Happy I nie wiem kto wygrał w końcu tą walkę, ale chyba ptyś bo na nim było to DQ
3 segment: Ciekawi mnie jaki to pomysł Razz
5 walka: Destrukt w EC bez zaskoczenia.
6 segment: Wejście Arturusa i zapowiedź walki, może być ciekawie Smile
6 walka: Raport.
ME: Też raport a po nim zwykła konfrontacja wzrokowa i na koniec ciekawy pomysł GM.
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitimePon Lut 15, 2010 11:58 pm

zauwazam lekki spadek formy jesli chodzi o ihp. no ale czas nie sprzyja- rozumiem, ze miales ostatnio, Mały, troche innych rzeczy do zalatwienia. poza tym przekonuje mnie Twoje zapewnienie o rewolucji na IHP i o tym ze obecnie mamy okres przejsciowy aby osiagnac ten cel.

z plusow gali:
- Adolf. od poczatku podobala mi sie ta postac i z tygodnia na tydzien udowadnia ze gimmick jest swietny. wprowadzenie uberwrestlera odbieram neutrealnie- pomysl moze okazac sie trafiony, ale rownie dobrze moze to byc klapa. wszystko zalezy od tego jak poprowadzisz ten storyline. narazie wstrzymam sie z ocena.

- stypulacja walki o pas na PPV. ciekawy pomysl aby wybierala osoba ktora wygra battle royal. do zwyciestwa typuje metalliona (kontynuacja pushu, poza tym moglby wybrac jakas stypulacje ktora pasowalaby do jego gimmicku) lub geralta (bylaby to pewnego rodzaju niespodzianka, gdyz geralt jest odbierany troche jako pomagier wolfstarka, nie odnosi on ostatnio zadnych sukcesow jako single wrestler, ale moglby wybrac stypulacje ktora dalaby jakas przewage wolfstarkowi)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 63 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 63   IHP 63 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 63
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: