Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010

Go down 
+4
Mr.Destruction
` ExiT .^
maly619
helmans
8 posters
AutorWiadomość
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 12:55 am

No temat chyba jasny. Chciałbym nawiązać do dyskusji między innymi o naszych szansach medalowych na tych igrzyskach ale nie tylko, jeśli ktoś wie coś więcej na temat innej dyscypliny to niech śmiało mówi bo temat jest Igrzyska, a nie Polacy na IO. Może dla przykładu zacznę:

No bez wątpienia chyba każdy z nas liczy na znakomity występ na IO w Vancouver naszej najlepszej biegaczki narciarskiej ostatnich lat, Justyny Kowalczyk. Polka jest w znakomitej formie,a jak zapewnia sama sportsmenka i jej trener Wierietelny forma ma być jeszcze lepsza na właśnie konkursy rozgrywane podczas Igrzysk. Bez wątpienia Polka jako jedna z bardzo nielicznych jest typowana do multimedalistki tych mistrzostw, sama jednak powtarza, że to są zawody wielkiej rangi i rywalki będą groźniejsze niż w biegach zwykłego Pucharu Świata. Petra Majdić, najgroźniejsza rywalka naszej Justyny jednak obawia się Polki, ponieważ sama powiedziała, że formy Kowalczyk rośnie nadal, co nas napawa optymizmem, a rywalki boją się naszej gwiazdy biegów. Zobaczymy jak to będzie ja jednak jestem pewien, że nasza najlepsza biegaczka da z siebie wszystko i do kraju wróci nie z jednym, a z kilkoma medalami, być może każdy złoty...

No bez wątpienia wielkim znakiem zapytania jest Adam Małysz... Pewnie każdy zainteresowany wie, że specjalnie na Igrzyska Polak ma osiągnąć optymalny szczyt formy. Cel naszego Mistrza jest jasny, celuje w to czego nie ma w swojej kolekcji, złota Olimpijskiego. No widać, że forma naszego najlepszego skoczka rośnie, ale czy będzie on w jej pełni na Igrzyska?? Zobaczymy, ja jednak wierzę w sukces Polaka.

Tomasz Sikora, to raczej taki jakby nie wiem jak to ująć, prędzej niespodziankę może zrobić, bo faworytem na pewno nie jest. Jego forma jest bardzo niestabilna i trudno sie spodziewać czego kolwiek z góry. Co prawda w Turynie również nikt raczej się nie spodziewał, że nasz biathlonista zdobęcia tytuł vice mistrza Olimpijskiego, a jednak. Tu również może być niespodzianka, miejmy nadzieję....
___________________________________________________________________

No bez wątpienia jeśli chodzi o inne sporty to nie mam jakichś typów szczególnych bo się na nich nie znam, jednak w hokeju moim zdaniem w finale zagra bardzo dobrze znana nam para USA vs. Kanada. Chyba wszyscy wiedzą, że NHL to najlepsza liga hokejowa na świecie, a NHL to właśnie Kanada i Stany Zjednoczone. Moim faworytem są jednak Kanadyjczycy, ponieważ jak mnie pamiec nie zawodzi to bronia oni tytułu mistrzowskiego...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 1:05 am

Jak dla mnie igrzyska to Justyna, Justyna i jeszcze raz Justyna, a potem Małysz i Sikora.

Justyna Kowalczyk jest w świetnej formie, zapewnia wszystkich, że wie co robi (bo przyznam obawiam się sam, czy nie za często występuje) i chyba każdy liczy na medal (jak nie parę Razz). Myślę, że to jedyna nasza szansa na medal... niestety

Małysz? Widać poprawę, ale nie wierzę w medal, a brąz uznałbym już za wielki sukces. Kto wygra? Mam nadzieję na jakieś zaskoczenie, choć najbardziej chciałbym przejebania Igrzysk przez Schlirenzauera Razz

Sikora? Bardzo lubię biathlon, ale raczej wątpię w medal Tomka. Tutaj podobnie jak z Małyszem, za sukces uznałbym już brąz.

Inne dyscypliny? Mało mnie interesują, hokeju nie lubię Razz Ogólnie wolę letnie igrzyska Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 4:54 pm

Myślę, że Justyna ma wielkie szanse na złoto... Co do innych? Nie liczę na jakąś odmianę... Małysz? chciałbym chociaż brązu, a złoto powinno trafić do Schlirenzauera, Amanna, ewentualnie może nas zaskoczyć Thomas Morgenstern... Sikora jest już stary, po kontuzjach... Nie liczę nawet na top 5.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 7:25 pm

Dla mnie Justyna po zwiększeniu liczby podbiegów w Vancouver ma szanse( i tak miała)na bycie multimedalistką.

Małysz przy szczęściu MOŻE stanie na podium, gdyż jeżeli Schliri,Amman i reszta nie zepsują skoków to przy normalnym rozrachunku nie ma szans.

Jeżeli chodzi o Tomka Sikore to moim zdaniem przy bezbłędnym strzelaniu ma szanse może nie na zwycięstwo chociaż może,może.Próbke dał nam niedawno w biegu ze startu wspólnego gdzie zajął bardzo dobre miejsce.Sikora przechodził w zeszłym sezonie apoguem swojej formy i myśle że z biegiem jest gorzej ale nie mocno a strzelac Sikora potrafi więc przy troszke gorszej postawie rywali i dobrym strzelaniu w złych warunkach Sikora ma szanse na podium.


Nie zapominajmy też o naszej najlepszej snowboardzistce Paulinie Ligockiej.Paulina moim zdaniem szanse na brąz ma a jak na brąz to przy łudzie szczęścia będzie wyżej.



Ja mam nadzieje że może wyskoczy ktoś tak jak Justyna 4 lata temu i powiększy nasz dorobek medalowy.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimePią Lut 05, 2010 10:23 am

Po zawodach Pucharu Świata w skokach, w niemieckiej miejscowości Klingenthal napawa optymizmem przed pierwszym konkursem olimpijskim w Whistler... Widać, że forma naszego mistrza poszła bardzo do góry, a podobnież ma być jeszcze lepsza, na pierwszy konkurs igrzysk, na skoczni K-90.Bardzo mnie to cieszy ponieważ Adamowi kibicuje bardzo, i chciałbym aby zdobył swój cel, i to trofeum, którego mu brakuje, i jest dla skoczka najcenniejsze, złota Igrzysk Olimpijskich...
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 10:37 pm

Małysz ma srebro!!!!
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 11:39 pm

cheers JUPI! cheers
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeNie Lut 14, 2010 11:05 am

Brawo Adaś jest co gratulować
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeNie Lut 14, 2010 11:49 am

Bardzo fajnie, że Adam wygrał. Trzeba przyznać, że wraz z trenerami wykonali świetną robotę. Na Ammana nie było raczej szans. Czy będzie złoto? Szczerze wątpię. Myślę, że będzie brąz.
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimePon Lut 15, 2010 8:12 pm

Też myślę że będzie brąz. Na Ammanna nie ma mocnych a podejrzewam że Schlieri do niego dołączy bo pokazał w drugiej serii że jest bardzo mocny ale spalił się w pierwszej.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimePon Lut 15, 2010 10:55 pm

Wczoraj Sikora nie dał rady. Duże znaczenie miała pogoda, choć nawet przy stałych warunkach nie widziałbym miejsca na podium dla niego.

Dziś też nie udało się Kowalczyk. Trochę szkoda, choć trzeba pamiętać, że to nie jej dystans i nie jej kategoria, więc poczekajmy.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeWto Lut 16, 2010 12:34 am

Dokładnie, poza tym Kowalczyk rozważała nawet wycofanie się z tego biegu..Ale cóż 5 miejsce...Poza tym ja wierzę w naszą Justynę i są jeszcze 3 biegi do końca.Także poczekajmy, a szanse na medal są bardzo duże.Złoto również jest w w zasięgu ręki.Poczekajmy i bądźmy spokojni...
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeWto Lut 16, 2010 9:38 am

Co do Sikory to on stracił aż minutę na ostatniej rundzie biegowej, powodem wg mnie jest mentalnosc Sikory-jak nie wyjdzie to po cholere sie meczyc a jest to błąd po przecież będzie musiał nadrobic mnóstwo czasu żeby zajac przyzwoite miejsce.Ja jeżeli o ten biego chodzi to oprócz tej rundy stracił tylko 20sek do najlepszych.

Justyna mówiła że wygrac nie wygra może będzie podium chociaż wątpi.No i niestety jej słowa stały sie prorocze-ostatnie 2,5 km pojechała słabiej i podium ni ma.Ja myśle że na dłuższych dystansach ma szansę na złoto a w sprincie może będzie brąz.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeWto Lut 16, 2010 11:45 am

maly619 napisał:
Bardzo fajnie, że Adam wygrał.

Adam nie wygrał... Przecież nie zdobył złota... Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeNie Lut 28, 2010 11:05 am

Złoto i brąz! W ogóle wczoraj liczyły się ułamki sekund. A to jak wygrały polki z Amerykankami i Niemki z Japonkami było nie do wyobrażenia. xD
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeNie Lut 28, 2010 12:44 pm

A no:D I wreszcie Justynka Wygrała Very Happy na swoim Koronnym Dystansie.... Aco do polek to wygrały o 1.98 sekundy czy ja wiem czy to ułamki sekund?????
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeNie Lut 28, 2010 12:59 pm

Nie, ale niemki wygrały o 0.03 bodaj xD Kowalczyk też ledwo Smile Ale nas nie zawiodła! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeNie Lut 28, 2010 8:59 pm

Polki nie wygrały o 1.98 tylko bodaj 1.56 czy coś w ten deseń ale udało sie i wyskoczył ktoś jak Justynka 4 lata temu która teraz jest naszą multimedalistką(powtórka z rozrywki? Razz)
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimeNie Lut 28, 2010 11:15 pm

Multimedalistka?? Nie bardzo. Multimedalista ma w chuj złotych krążków, na każdym dysnanie w jakim wystartuje ma złoto, tak jak Phelps( amerykański pływak- MULTIMEDALISTA z Igrzysk w Pekinie [ 8 złotych krążków]. Justyna jest wielka, ale nie jest jeszcze multimedalistką.
Poza tym cieszmy się ze złota bo teraz nie wiadomo ile będziemy czkekać na medal Zimowych Igrzysk z najcenniejszego kruszcu. Mam nadzieję, że tylko 4 lata, do 2014r. gdzie w Rosji (Soczi) odbędzie się Olimpiada. Miejmy nadzieję, że tam medale złote nie tylko Justyna wywalczy ale więcej Polskich sportowców...
Sprawa panczenistek, jestem niezmiernie dumny z naszych pań, nie tylko za ten medal, ale za to, że przełamały nasza panczenę i po 50 latach nasze dziewczyny stanęy na podium. Medal cieszy tym bardziej ponieważ dziewczyny wygrały z amerykankami dość sporą różnicą czasową. Brawo, nasza najlepsza zimowa Olimpiada w historii naszego kraju. Jest się z czego cieszyć..
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitimePon Mar 01, 2010 9:21 am

Mr.Destruction napisał:
Polki nie wygrały o 1.98 tylko bodaj 1.56 czy coś w ten deseń

Faktycznie sory mój błąd...Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 Empty
PisanieTemat: Re: Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010   Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zimowe IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - VANCOUVER 2010
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Earthquake PPV 2010
» TNA Impact 29.03.2010
» EARTHQUAKE PPV 2010
» Tna Impact 04.02.2010
» WWE Smackdown vs. RAW 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: