Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skoki Narciarskie

Go down 
+9
DevilLukas
Mr.Destruction
helmans
maly619
Banan
` ExiT .^
Basketball Kid (10)
MinioPL
Zwierzak93
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 1:32 am

Zgadzam się, że sędziowie przesadzają trochę z tymi roszadami, ale pomyśl, słabi zaczynają na wyokiej belce i dzięki temu skaczą daleko, potem wraz z coraz lepszymi belka idzie w dół, ale zawodnicy skaczą dalej daleko, tyle, że mają więcej punktów dodawanych. Na koniec już z dość niskiej belki skacze elita, wali wysokie skoki, punkty idą w górę i wygrywają. I tym sposobem przez cały konkurs mamy dalekie skoki, a wygrywa ten kto ma wygrać. Oczywiście w praktyce wygląda to fajnie i nigdy nie będzie tak wyglądać, ale mniej więcej o to chodzi przy wprowadzaniu tych zasad.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 1:42 am

No tak masz rację, ale to jest podnoszeniu poziomy zawodów na siłę. To nie jest ani sprawiedliwe, ani fajne, bo wg nie po to każdy trenuje i szlifuje formę, by wprowadzać jakieś nowe zasady w środku sezonu, i próbować coś zmienić. Skoki od zawsze były loterią, a teraz to się zmienia, teraz jest to na przymus, oszukiwanie natury... Cieszyłbym się jakby ten system został kompletnie skrytykowany bo dla mnie jest on jak już powiedziałem, do dupy....
Ani to się fajnie nie ogląda ani nic, jednym słowem wprowadzili coś co jest kontrowersyjne to bardzo i zawodnicy już narzekają na to co się dzieje podczas zawodów....
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 1:57 am

Ale gdzie tu jest oszukiwanie natury? Gdzie tu jest jakaś niesprawiedliwość? To właśnie wcześniej narzekano, że na początku był fajny wiatr i ciosali super skoki, a potem czołówka hujowo. A teraz nie będzie z tym problemu, bo sędziowie odpowiednio to wyregulują, dodadzą punkty i wszystko będzie pięknie, a dodatkowo nie będzie trzeba już przerywać, czy zaczynać od nowa zawodów.

Ciężko to oceniać po tych konkursach co teraz mieliśmy, bo nie było aż tak zmiennego wiatru, ale gdy takie zawody się trafią, myślę, że będzie większe zadowolenie z tego systemu.
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 10:59 am

Moim zdaniem taki system jest zły i podlega tylko pod samych skoczków. Pamiętacie konkurs w Planicy bodajże w 2005 roku? Tam było pięknie, niezmieniali belki każdy latał fhui daleko i każdemu odpowiadało. Skoki to dyscyplina piękna raz ktoś ma szczęście a raz nie i huj. Trzeba się pogodzić. O to właśnie chodzi w skokach. Żeby publiczność srała po gaciach jak jakiś Amman wypierdoli 250m.
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 5:46 pm

maly619 napisał:
Nie rozumiem?

chodziło mi o to, że specjalnie dają mu tak do myślenia, jeśli belka specjalnie dla niego jedynego jest opuszczana
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 9:42 pm

Tak jest to oszukiwanie natury, bo dodawanie czy odejmowanie punktów za warunki to przesada... Niech latają daleko, po to jest ten sport, niech zawody tak jak się zaczynają tak tez i kończą, a nie ten ma 26 belkę, a ostatni o 9 mniejszą i dodają mu punkty.. Skoki tracą na swojej wartości przez takie kalkulacje....
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 10:37 pm

Jak już chcą tak wyrównać to niech jeszcze biorą pod uwage prędkość najazdu,wtedy będzie prawie jak w komputerze ;p
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 02, 2010 11:40 pm

niech zrobią skoki w hali i napierdalają wszystkim tak samo mocny sztuczny wiatr Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:15 am

Z jednej strony system odbiera tą przyjemność, która płynęła z oglądania skoków jeszcze 4-5 lat temu. Była jakaś dramaturgia, do końca wszystko było otwarte, a tak? Wiem kogo na ile stać i żaden wiatr tu już nic nie zmieni, bo zabiorą lub dodadzą mu za to punkty. Z belkę z tego co wiem jest 3.4 pkt za jeden poziom. To akurat mi się podoba, nie widzę sensu w mówieniu, żeby cały konkurs był na jednej belce - lubię dalekie skoki, ale lądowanie przed samym płaskim lub na płaskim nie jest do końca bezpieczne. Wg. mnie ten płaski teren jest za szybko po HS, powinni zostawić więcej miejsca - nie mam pojęcia po co tak blisko to jest porobione. Wtedy nie byłoby problemu z belką a i skoczkowie inaczej by reagowali, bo jak wiesz że zaraz wylądujesz na płaskim i możesz się zabić to z reguły zadziała niezależny impuls, który ten skok skróci Razz

Cóż, system jest na razie w fazie testów i Vancouver będzie jeszcze normalnie ocenianie, co mnie cieszy w pewnym sensie. Wg. mnie punkty za belkę mogą być, uniknie to powtarzania skoków po jej obniżeniu/podniesieniu, ale za wiatr to dosyć kiepski pomysł.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 5:54 pm

Ale na igrzyskach zimowych mają obowiązywać stare przepisy cheers
TPK, co do tych pkt, to myśle, że to zależy od skoczni,innaczej na dużej innaczej na małej itd
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 6:26 pm

A gdzie Killer pisał, że na igrzyskach nie ma starych zasad Razz?
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 6:45 pm

to było do siebie, żeby nikt załamki nie dostał(z tych którzy są przeciwko nowym zasadom)
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 8:11 pm

Oglądałem początek dzisiejszego konkursu i bardziej utwierdziłem się w przekonaniu że to wielka głupota...
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 9:11 pm

Dzisiaj Adam Małysz świetnie skakał. 2 Miejsce to bardzo dobre miejsce, wręcz świetne biorąc pod uwagę wiek Adama... Drugi Polak również dobrze się spisał. Być może i srebro Adasia w Vancouver? Smile A system w porządku. Jest sprawiedliwie, a to znacznie daje szanse innym np. z gorszym wiatrem. No i belki nie obniżyli, za co duży +.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:09 am

To jest po prostu paranoja!! Kurwa Polak który skacze 125 metrów i wyprzedza go jakiś cwel co skacze 118 i go wyprzedza... To jest śmiech na sali! Po prostu tak pokurwionego systemu to nie było dawno i nigdzie...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 1:23 am

Helmans, ja mam wrażenie, że nie wiesz na czym on polega skoro tak piszesz.
Powrót do góry Go down
TPK v2
Admin
Admin



Liczba postów : 14
Join date : 31/01/2010

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:33 pm

Wiadomo że na małej czy mamuciej bedzie ciut inaczej. To dopiero faza testów, pomysł zły nie jest ale jak wszystko co jest testowane wymaga dopracowania. Ma to wady i ma też zalety, co do wypowiedzi helmnsa to mam podobne wrażenie jak mały Wink Jak było po staremu i zawiał źle wiatr to wszyscy kurwili, teraz jak ktoś dostał pkt za zły wiatr i jest wyżej mimo, że kto inny skoczył daleko jest to samo, tak źle i tak niedobrze. Dla mnie system do przyjęcia, ale na mamutach wolałbym stary, bo jak ktoś skacze 210m i jest w drugiej dziesiątce mimo dobrych not to trochę psuje urok lotów.
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 3:18 pm

Helmans niestety ale muszę to powiedzieć. System jest w zasadzie popieprzony, ale sprawiedliwy. Po zawodach było zawsz: "Pierdolony kurwiszon dostał wiatr, że Małysz by poleciał 250 metrów!!!", niezadowolenie, wkurwienie i niewiadomo co. Mam wrażenie, że system nie podoba Ci się, ponieważ Polak jest za cwelem, który skoczył mniej. To na tyle jak mi się coś przypomni to napiszę.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 3:43 pm

ziomroki to dobrze ujął. Jest sprawiedliwie, a czemu jest wyżej, to powiedział Killer. Za wiatr dostajesz dodatkowe pkt... Widocznie Polak miał niezły wiatr, a tamten miał chujowy i dostał wiecej Pkt ;p
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 11:39 pm

Skoki zawsze były loterią i chuj, nie było pierdół, jakichś systemów, i dodawania odejmowania, bo natury i tak się nie oszuka... Od lat skakali normalnie, bo skoki to jeden wielki los i czasami fart, a teraz dojebali jakichś system...
I odpierdolić się ode mnie bo wiem na czym polega ten system..
A Ty Exit jesteś w tym momencie dla mnie idiotom, bo w temacie o igrzyskakch napisałeś, że cieszysz się, że skoki będą w starym systemie to się zdecyduj....
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 05, 2010 1:03 am

Nie widzę powiązania, ja też cieszę się, że igrzyska będą w starym systemie, mimo, że jestem jego wielkim zwolennikiem i obrońcą Wink
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 05, 2010 1:13 am

A dla mnie to wygląda tak jakby się nie mógł zdecydować...Niedługo w F1 taki system wprowadzą.....
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 05, 2010 10:19 am

Dla Was ten system jest dobry bo uważacie, że zawody są równe, może i tak, ale po co to zmieniać to było? Powtórzę się po raz setny ale skoki zawsze były loterią i tak powinno zostać, ponieważ to jest próba oszukiwania natury, bo dodawaniem lub odejmowaniem punktów za warunki, inaczej nazwać nie można. Skoro zawodnicy są w optymalniej formie to umieją skoczyć w każdych warunkach. Widać to było po Małyszu, Ammannie w Klingenthal. Schlierenzauer jak widać, nie lubi jak mu wieje z tyłu i to było widać.. Ja nie jestem zwolennikiem tego systemu, nie podoba mi się on, nie zaakceptuje go i tyle, cała moja teoria na ten temat...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skoki Narciarskie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skoki Narciarskie   Skoki Narciarskie - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skoki Narciarskie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: