Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mark "The Wolf"

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 12:30 pm


Opis:
wzrost: 185cm
Waga: 80kg
Wiek: ??
Pochodzenie: Parts unknown
Styl walki: Balanced
Ustosunkowanie: Tweener

Biografia:
Początki jego życia są mało znane. Wiadomo tylko że z przyczyn nie wyjaśnionych mały Wolf został bez domu. Szwendał się gdzie popadnie, nawet kradł gdy musiał by coś zjeść. Pewnego dnia gdy był w lecie z głodu zemdlał, była wtedy zima. Umarł by lecz ocaliła go wilczyca która zaciągną go do swojego siedliska i opiekowała się nim niczym swoje dziecko. Tak dorastał w świecie wilków, umiał się z nimi porozumiewać, znał ich zwyczaje. Można powiedzieć że stracił już prawie swoje człowieczeństwo i stał się zwierzakiem. Po kilku latach szczęśliwego życia wśród wilków zjawili się kłusownicy, którzy zaczęli polować. Niestety ich zdobyczą została (można tak powiedzieć) matka (wilczyca która go uratowała) The Wolf'a. Wolf ze wściekłością rzucił się na nich, niestety nie miał żadnych szans z nimi. Oszczędził go jeden z kłusowników jak się okazało jeden z najsławniejszych Matthew Smith. Spodobało mu się waleczność wolfa. Zaczął go trenować (a raczej tresować) i wystawiać do nielegalnych walk. Smith nazwał The Wolfa imieniem swojego byłego "zwierzątka" Mark. Mark był traktowany jak śmieć a może jeszcze gorzej. Został dobrze wytresowany. Również Matthew wytresował Wolfa tak aby nie mógł mu się sprzeciwić (za pomocą pałek itp.). Smith chciał w końcu nieźle zarobić na Marku wiedz zaproponował go prezesowi Polish Professional Wrestling Federation thepolishkiller'owi, który się zgodził a sam został jego managerem.

Charakterystyka:
Wolf jest człowiekiem agresywnym , ponieważ został wychowany przez wilki. Nie ufa już ludziom. Nie rozróżnia dobra od zła, bo nikt nie nauczył go tego. Robi wszystko co nakazuje jego manager. W ringu robi wszystko żeby zadowolić Smitha.

Wygląd:
Długie włosy i lekki zarost, jest człowiekiem nie zadbanym.
Foto

Finisher:
Wolfpack [DD] (Graveyard Smash => Vid 1 / Vid 2)
Wolf Chock [SUB] (Half Nelson Choke with Bodyscissors [Tazzmission])

Entrance:
Korn - Twisted Transistor

Hey you, hey you devils little sister
Listening to your twisted transistor
Hold it between your legs turn it up, turn it up
The wind is coming through can't get enough


Manager
wzrost: 201cm
Waga: 120kg
Wiek: ??
Pochodzenie: Parts unknown
Ustosunkowanie: Heel

Biografia:
Bark danych

Charakterystyka:

Jest bezlitosnym człowiekiem, obchodzi go tylko on sam. Wszystkie nagrody które zdobywał jego poprzednie „pupile” przypisywał sobie. Lubi hazard

Wygląd:
Ubiera się pod styl wojskowy. Nosi ze sobą bicz.
Foto


Ostatnio zmieniony przez Activ dnia Sob Lip 24, 2010 4:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 12:49 pm

Tak jak pisałem na GG, jest spoko Wink Gimmick orginalny, coś takiego lubię, a wprowadzenie managera jest czymś ciekawym i chyba innowacyjnym Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 1:05 pm

W biografii nie ma chyba tego kawałka, o którym Ci pisałem na GG, który wprowadzałby managera, nie wiem czy nie chciałeś go czy zapomniałeś Razz A poza tym gimmcik dobry, jak też pisałem na GG xD
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 4:27 pm

Coś na styla Takera i tego gościa z urną Smile
Ale gimmick ogólnie podoba mi się(szkoda że nie ma fotki xD)
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 5:03 pm

Jak nie ma jak ma Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 6:57 pm

maly619 napisał:
Jak nie ma jak ma Razz

Jeśli to do mnie to teraz przeczytałem, ale pisałem inaczej więc możliwe że nie zauważyłem z początku. W sumie tak też być może Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 7:53 pm

Chodziło mi o foto Razz
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 8:05 pm

Dobra nie zauważyłem tego napisu na samym dole Smile
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 11:47 pm

Wrzucone gify, tylko przy konwersji coś mi się kolory zepsuły (nie wiem czemu, nie znam się na tych programach Razz)

Wolfpack:
Photobucket
https://s898.photobucket.com/albums/ac182/xActiVx/?action=view¤t=Wolfpack.gif

Wolf Chock:
Photobucket
https://s898.photobucket.com/albums/ac182/xActiVx/?action=view¤t=WolfChock.gif
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 11:56 pm

Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:00 am

a już wrzuciłem, nie chce mi się zmieniać Razz i nawet dobrze widać gify Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mark "The Wolf" Empty
PisanieTemat: Re: Mark "The Wolf"   Mark "The Wolf" I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mark "The Wolf"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Cyber Ninja" Gray Fox
» David "The Wall" Parker
» James "Metallion" Mano

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: IHP-
Skocz do: